Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első fogamzásgátlómon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első fogamzásgátlómon vagyok tul, és előző héten vasárnap volt az első nap, amikor nem vettem be tablettát. Akkor ma vagy holnap kell bevennem a következő levél első szemét?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
7 nap szunetet kell tartani es a 8. napon kell az ujat kezdeni
2008. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2008. aug. 30. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy milyet szedsz, mert pl. amilyet én szedek csak 6 nap szünetet kell tartani és a 7. napon kell elkezdeni! Írd meg és utánanézek!
2008. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a mensesed ötödik napján kezd el!!utánna viszont ha hétfőn hagyod abba akkor megint hétfőn kell majd elkezdened! higgy nekem velem is ez volt a probléma végűl elhúztam lett belőle bajom míg kiderült ez hogy így kell alkalmazni mert az orvosok csak az első tabinál kérik ezt utánna ha abbahagyod egy nap ugyanaznap kell fojtatnod!
2008. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de csak akkor ha most kezdtél tabit szedni!
2008. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!