Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta mellett hízás? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta mellett hízás? Ez maradandó vagy szabályozható?

Figyelt kérdés
Január végén kezdtem el szedni a Sienima nevű tablettát. Eleinte se hízást, se semmi egyéb változást nem vettem észre. Mellette egy Fittpont edzéstervet kezdtem el. Eleinte szépen fogytam meg minden, de a 2. doboz kezdetekor észrevettem hogy kicsit meggömbölyödtem. Nagyobb lett az étvágyam, ha valamit megkívántam és volt alkalmam enni ( volt nálam csoki ) nem tudtam neki ellenállni. A régi étvágyam ellett és régi étkezési szokásaim mellett nem volt elég az amit megettem, többet kívántam. Este 6 óra után nem szoktam enni, régen sem csak ha nagyon éhes voltam, ha az edzéstervet követem akkor reggel jobb formában ébredek, jobban érzem magam a börömben. Azonban így is észreveszem a hízást. Ha egy étkezési naplót kezdek el vezetni hogy minnél kisebb legyen a napi kalóriabevitelem akkor az edzés mellett és a tabletta szedése mellett le tudok fogyni ? Olvastam hogyha a tabletta mellett valaki felszedettpár kilót akkor nem tudj a szedés mellett és a tabletta abbahagyása után sem leadni a plusz kilókat. Igaz ez ? Valakinek sikerült mellettelefogyni ???
2015. máj. 22. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt amelyiket abbahagytam és leadtam hamar fogyókúra nélkül a feljött kb 8 kilót,de volt amelyiket hiába hagytam abba,nem tudtam fogyni ...


De azt tudom, hogy szedés mellett hiába mozogtam és diétáztam,nem fogytam

2015. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LePeDő ***** válasza:
Ha hízol a tablettától, akkor az számodra nem jó típusú, menj vissza a nőgyógyászodhoz, mondd el neki a problémát és majd felír egy másik fajtát, amitől már nem fogsz így hízni, amúgy a kilók ugyanolyan kilók, ugyanúgy ledolgozhatók, még nem hallottam ilyen baromságot, hogy ne tűnnének el.
2015. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a tabit. HasznAlj gumit. Nemcsak el fogsz hizni 150 kg-ra, hanem meg egy dor problemad is lesz. Pl huvelygomba, reflux, savomles, koromgomba, nem tudsz aludni. Ja es meg olcso k nak is neznek miatta a hosszu kapcsolataid es nem biznak meg benned. Utana nekem 2 ev alatt allt be a menseszem. Addig nem jott meg. Utana kezdtem fogyni. Ha jot skarsz, nem szedsz soha tobbe semmilyen gyogyszert.
2015. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!