Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hízás a fogamzásgátlók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hízás a fogamzásgátlók szedése mellett törvényszerű, vagy csak a megnövekedett étvágy okozhatja?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el Belarat szedni.
2008. jan. 4. 00:06
 1/7 anonim válasza:
17%
a fogamzásgátlók felborítják a hormonháztartásodat ebből kifolyólag elkezdessz hízni. ez a legáltalánosabb tünet
2008. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem támogatoma meghízos fogamzsgátlós elméletet.Nagyon hajlamos vagyok a hízásra,és egy grammot sem híztam a tabitól.Évekig szedtem.Tény,h eléggé örökmozgó, aktív életet éltem.

A mai tabikban eléggé alacsony a hormonszint,és minél jobb annál kevesebb(sajnos annál drágább is).Anya annakidején a triregoltól kb 10 kilót szedett fel.

Ha pedig megnövelte az étvágyadat,akkor gyümölccsel csapd el az éhedet!

2008. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Én is ezt szedem! Már második levéllel! Nem híztam a tabitól, csak a nagy karácsonyi kajálástól fél kg-ot!Amúgy erről a tabiról ezzel kapcsolatban is sok jót mondanak! Attól is függ, hogy hajéamos vagy-e az elhízásra! Lehet, hogy amikor zat érzed, hogy éhes vagy,igazából szomjad vagy! Ezt olvastam valahol, hogy az emberek akkor is inkább esznek, amikor inkább csak szomjaznak! Amúgy nem kimondottan a tabitól hízol, hanem esetéeg attól, hogy megnő az étvágyad és összevissza fogyasztasz mindenfélét! Annyi a dolgot, hogy kontrolálod magad!
2008. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is hajlamos vagyok a hízásra, és amióta szedem (4 éve), feljött 7-8 kg! Pedig soha nem voltam az a zabálós fajta, sőt, kifejezetten keveset eszek! Úgyhogy ennyit az alacsony hormontartalomról!!!
2008. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Hát ha hajlamos vagy a hízásra, akkor ezt gondolhatatd volna hogy így lesz! Amúgy ha keveset is eszel, lehet hogy olyan ételeket, amit nem éppen kéne!
2008. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Tegnap kezdted el es mar azt tapasztalod, hogy hizol? En is ezt szedem, en ket hete, meg nem volt semmi extra es is nagyon feltem az elejen. Sztem esetleg azoknal, akik hajlamosak a hizasra, van igy, de en erre is tudok kivetelt, az egesz attol fugg, hogyan reagal a szervezeted.
2008. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
amit nem eszel, attól nem hízol!!!a fogamzásgátló csak étvágyat csinál.észre se veszed és azonnal ezsel és ettől lehet hízni!és én is Belarát szedek.
2008. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!