Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól nem mutatja ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól nem mutatja ki a terhességi teszt a pozitivat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az aktus utani 14-15 nappal mutat a teszt pontos eredmeny ha ez elott csinalod nem biztos hogy kimutatja ha pozitiv.
2015. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes pl
2015. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a 14-15 nap sem biztos, inkább úgy mondanám, hogy 21 napig nem mutat 100% biztosat, mert nem annyira érzékenyek a tesztek,tehát 20 napig ne vedd komolyan!
2015. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "mikortól NEM"?

Ha terhes vagy, akkor nem csökken le a terhesség ideje alatt egyszer sem annyira, hogy NE mutatná ki a teszt.

2015. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rittanddel válasza:
mensi utáni 5 napot szokták biztosra mondani a patikában is, de mensi kimaradáskor már halvány csík lehet.
2015. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha olyan kevés már a HCG a szervezetedben, hogy csak a véredben találni, akkor a pisilő teszt már nem mutatja.

Majdnem ugyan úgy csökken, mint ahogy nő.

(2 naponta duplázódik,tehát 2 naponta feleződik a HCG érték a vérben)

2015. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Nekem a 3. héten még nem mutatta ki, majd megismételtem 1,5 hét múlva és akkor már kimutatta.

Egyébként magamon éreztem a változást.

2015. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!