Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha most elkezdem a fogamzasgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most elkezdem a fogamzasgatlot szedni mikor jon meg legkozelebb?

Figyelt kérdés
Ma voltam az orvosnal eletemben eloszor irattam fel fogamzasgatlot. Az orvos azt mondta holnaptol kezdjem el szedni. A kerdesem hogy a kovetkezo menstruaciomat 22.-re varom. Ha most elkezdem szedni a tablettat megfog jonni a menstruaciom vagy csak 21 nap utan valamikor? Es a mostani 22.-ei kimarad? Koszonom a valaszokat.

2015. máj. 16. 22:34
 1/8 Tréfarépa ***** válasza:
A 23:10-es gyorssal
2015. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a menszesz első napján kel elkezdeni... de tuti a betegtájékoztatóban benne van hogy mikor kell
2015. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Picit furi nekem hogy mostantól kell szedd nekem akkor kellett kezdeni amikor megjött

De elkezded szedni es valószínűleg lesz pecsételő vérzésed az első hónapban és ha beszedted a 21 szemet akkor a gyógyszermentes időszak 3-4. Napján fog megjönni tényleges

2015. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta holnaptol szedjem. Es a betegtajekoztatoba is bele van irva hogy elkezdhetem de nem tudom hogy igy megfog e jonni 22.-en vagy sem..
2015. máj. 16. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mi a neve a gyógyszernek? Ha most kezded el szedni akkor tuti nem jön meg 22.én mert 21 szemesek általában
2015. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21-22-23-24-25-26 vagy 27 nap múlva :)
2015. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem tudom megmondani lehetetlen de a lényeg hogy mikor a 21 szem után a 7 napos szünetet tartod a 2-4 gyógyszer mentes napon kell hogy megjöjjön de mivel hogy ez csak egy,, áll vérzés,,igy nem biztos hogy megjön
2015. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cilest (norgestimate,ethinyylestradiol) a neve. En is furcsalom hogy matol el kell kezdenem szedni de az orvos csak jobban tudja mint en..
2015. máj. 17. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!