Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az orvoson egyszerre 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az orvoson egyszerre 3 havi fogamzásgátlót irt fel, azt meg tudom ugy oldani hogy csak havonta váltom ki? ezt a gyógyszertárba megtehetik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem, de megmondom őszintén nem vagyok biztos benne. Dokidhoz vissza tudsz még menni mielőtt esedékes lenne beszedni a tablettát?
2010. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát az én gyógyszerem úgy van,hegy dobozban van benne 3levél,amia 3 hónapos adag.Tehát ezt nyilván nem bonják fel!Valószínűleg az összes többi gyógyszer is ilyen.
2010. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm


és igen, lenne még időm, csak az a baj hogy délelőtt vagy az orvos és én akkor suliban vagyok :(

2010. febr. 24. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan,hogy a gyógyszertárban nem volt 3leveles egy dobozban,ezért adtak külön.külön 3db 1leveleset.Ugyanúgy rendesen,csak az drágább volt,alapból 4500ft,úgy meg 5000felett volt a 3 doboz 1leveles.:S
2010. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. És ha felhívnád a dokit, megmondanád, hogy neked most így erre nincs pénzed írja ki az egy havit és délután beszaladsz érte? Ha SZTK-ban rendel akkor szerintem simán megteheti, hogy otthagyja a receptet valamelyik délután rendelő kollégájánál, még ha nem is nőgyógyász akkor is, vagy ha szüleid nem dolgoznak délelőtt vagy esetleg van idejük ők is beugorhatnak érte.
2010. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha külön külön veszed drágábban jön ki a 3 havi adag, mintha egybe vennéd meg. Szerintem a doki simán leigazolja azt az 1 v 2 órát amiről hiányzol.
2010. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elvileg (ha nem egy csomagban van három levél) akkor meg lehet kérni a patikust, h csak egy dobozt adjon. Akkor ráírja a receptre, h csak egyet vettél.

Ez nem 100%, másik kérdésnél olvastam ilyen választ:) Egy próbát megér:)

2010. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2010. febr. 24. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én házidokim felírja az 1 havit is,de a mi patikusunk(egyetemet végzett megteheti) kiadja recept nélkül is.
2010. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 havit ír fel, mivel annyi van 1 dobozban. Miért nem kérsz pénzt anyukádtól, vagy valakitől?
2010. febr. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!