Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesszáriumról kérdeznék valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszáriumról kérdeznék valamit?

Figyelt kérdés
Igen tudom, nem egy elterjedt védekezési módszer kis hazánkban, de remélem meglátja ezt a kérdést valaki, aki próbálta vagy használja is még... Szóval nemsokára megyek vissza a nődokihoz, és gondoltam megkérdezem majd a pesszáriumról. Mennyire fog róla lebeszélni (mert a tabi után kapna pénzt, nem pedig azért, mert rossz módszer)? Ő fogja megállapítani, hogy mekkora kell? Felhelyezésnél mit tudunk elcseszni? Ha nem megy el bennem a párom, akkor is várni kell 6 órát a kiszedéssel? És amúgy mik a tapasztalatok, bíztok benne? Köszönöm!!!

2015. máj. 14. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok sajnos érdemben válaszolni neked, engem is érdekel a dolog. Ha beszélsz a nődokival utána majd leírod ide a tapasztalataidat, ha megkérlek?
2015. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 2 hét múlva megyek vissza :) leírom majd mit mondott. Próbálok független véleményt kisajtolni belőle.
2015. máj. 14. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


itt olvass bele a témába!


[link]

2015. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt írják, hogy mindenképp spermicid krém kell hozzá,anélkül veszélyes!
2015. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az csodálatos :S megpróbálom a legkevésbé ártalmas kemikáliát szerezni hozzá.. ha tényleg muszáj :S
2015. máj. 14. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én használtam, kb. négy évig, szerencsére minden gond nélkül.

Nőgyógyászom szerencsére nyitott volt, pedig viszonylag fiatal. (úgy 30as) Mondta, hogy neki nincs saját tapasztalata, de utánanéz külföldi (orvosi) fórumokon. Ezek után javasolta. Méretet nem nézett hozzá, azt mondta, hogy nem szült nőknél ua. a méret kell. (mondjuk erről volt ahol mást olvastam)


Felhelyezéstől először meg voltam ijedve, de miután sikerült megtalálni a helyét, rájöttem, hogy igazából tényleg szinte el sem lehet rontani. A lényeg, hogy szépen eltakarja a méhszájat, ne tudj alányúlni.


Én megvártam a 6 órát, sőt inkább 8at...ugye esti együtt elalvás összebújva...


Nekem kényelmes megoldás volt. Annyi negatívum volt benne, hogy nem szerettük a spermicideket...(íz, szag) És hogy az itthoni negatív megítélés miatt egy kicsit félve álltam hozzá.

2015. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) örök hálám :)
2015. máj. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!