Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesszáriumról mindenféle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszáriumról mindenféle tapasztalat? Pozitív és negatív egyaránt.

Figyelt kérdés
Milyet próbáltál, bevált-e, érezte e te vagy a partner, milyen könnyű ill. nehéz a használata, használtatok e mellé valamit kiegészítésnek. Minden véleményre kíváncsi vagyok.
2013. dec. 18. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A sima hagyományosat használom, nem érzem sem én, sem a partner.

Könnyű felhelyezni, az már ment a legelején is pár másodperc alatt (kb mint egy tampont) a levétellel az első pár alkalommal akadtak problémák, de már simán megy az is :-)

Spermicidet használok mellé, ennek a kombinációjával védekezek már 4 éve, eddig soha semmilyen probléma nem volt vele, én maximálisan meg vagyok elégedve. :-)

2013. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Persze szivesen fogadom még a tapasztalatokat. Akár a hagyományos pesszáriumról akár a lea-ról(ami azt hiszem méhszájsapka). Bár a hagyományos kezd szimpatikusabb lenni.
2013. dec. 19. 15:39
 3/4 anonim válasza:
Szia. Én sima pesszáriumot használok egy ideje. Meg vagyok vele elégedve, párom sem érzi. Az elején kicsit nehézkes volt a levétel, azóta már megtanultam, miként kell :) Spermiciddel ajánlatos használni, én néha ezt nem tartom be, de a párom ilyenkor nem is élvez belém.
2014. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok,

Én is sok éve használok pesszáriumot minden probléma nélkül. Viszont mindig külföldről kellett megrendelnem, itthon még nem találtam nőgyógyászt, aki hajlandó felírni, és patikát sem, ahol van készleten. Tudtok abban segíteni, hogy ti honnan szereztétek be?

köszönöm

2014. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!