Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 perc számít a tabinál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 perc számít a tabinál?

Figyelt kérdés
Sosem hagytam ki egyetsem,csak sokszor késtem vele,inkább csak 10 perceket,de volt most egyszer hogy 23 percet késtem vele,de volt hogy pontosan bevettem..nem szándékosan,csak kicsit feledékeny vagyok,és az emlékeztetot is beszoktam állítani,de olyankor vagy nem hallottam,vagy a telom nem volt velem...szerintetek számít? tudom h pontosan kell szedni,az világos,de ígyse lesz nagy baj ugye?
2015. máj. 10. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasod el a betegtájékoztatót kezdetnek? Le van benne írva pontosan, hogy ha 12 órán belül beveszed, akkor ugyanúgy hat, mintha percre pontosan akkor vetted volna be, mikor szoktad.
2015. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még pár óra késés sem számít.
2015. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nyilván elolvastam,és ugy tudtam ha nem pontosan van bevéve akkor csokken a hatékonysága..
2015. máj. 10. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
ha minipillt szedsz,akkor bizony számít!
2015. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!