Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A legelső szem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső szem fogamzásgátló elmulasztja a vérzésem?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a gyógyszert (Dienelle) tegnap este megjött rá fél órára kb bevettem az első szemet. Nemigazán erős a vérzésem amúgy sem, de ilyenkor a legerősebb másnap reggel csakhogy most olyan mintha az utolsó nap lenne nem a 2. Első szem elmulasztotta? Rosszkor vettem be? Mit csináljak most?
2015. máj. 10. 04:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit. 1 volt barátnőmmel és 3 havercsajjal történt ugyanez, szóval gondolom megeshet az ilyesmi. Az egyikük pont ugyanezt a bogyót szedte, mint te.


Lelkiismeretből azért ideírom: Ne mérgezd magad hormonokkal!


21/F

2015. máj. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, most kicsit megnyugodtam. Nehezen szántam rá magam hogy elkezdjem szedni, de mivel csak a szex miatt szedem remélem normálisan fog reagálni a szervezetem
2015. máj. 10. 04:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem, nem a barátod miatt szeded...
2015. máj. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
részben miatta, másfél éve vagyunk együtt és 1 hónap múlva összeköltözünk. Nekem ez a másfél év úgy telt hogy 1 idegeskedés és hetekig nem jön meg amitől meg mégjobban idegeskedek és mégkésöbb jön meg, volt hogy egy egész hónap kimaradt. Nemtudok más megoldást ezért szedem legfőképp, magam miatt mert látható jele van az idegeskedésnek ami azért van mert nem jön meg
2015. máj. 10. 04:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mulasztotta el, de számíthatsz arra, hogy el fog húzódni a menstruációd, kb 10-12 nap lesz (nekem az első levélnél ennyi ideig tartott) az első levélnél és ilyen barnánás lesz leginkább, mivel most szokik hozzá a szervezeted a gyógyszerhez. Szóval nyugi, minden oké. Az első hónapban biztonság kedvéért még használjatok óvszert, utána már lehet nélküle. :)
2015. máj. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2015. máj. 10. 07:38
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet elmúlasztja,lehet tovább fog tartani,de aggodalomra semmi gond,mert kb 3 hónap után szokja meg a szervezeted,addigra rendben leszel!
2015. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!