Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Első szeretkezès volt a párommal,a szüzessègem elvètele is egyben. Hirtelen jött a dolog,igy vèdekezèsre előtte sajnos nem gondoltunk. A szex előtt pár órával már kèzzel kielègítettem,azután elment pisilni ès le is mosta rendesen. Aztán ismèt egymásnak estünk ès belevágtunk. A fájdalom miatt azonban csak 10-15 lökèst birtam ki ès abbahagytuk. Nem ment el bennem ès èn se. A havim kb 5 napja èrt vèget. Lehetek terhes? Milyen teszt az amire nem kell sokat várjak,mert ideges vagyok.


Kimèljenek azok akik "Mièrt nem huztatok gumit?" szöveggel jönne,mert nem tervezett volt. Ha az lett volna felkèszültünk volna.



2015. máj. 5. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, van esély rá sajnos.
2015. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ez van ha nem az ész dominál...


az előváladékban is lehet sperma, szóval igen LEHETSZ TERHES! 50% vagy igen, vagy nem...a leírtak alapján nem valószínű, de majd csinálj 2 hét múlva tesztet...és máskor előre készüljetek fel...

2015. máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát előfordulhat, hogy a húgycsőbe maradt némi sperma ami az előváladékkal beléd került, de elvileg minimális az esélye. Szóval hacsak nem vagy piszok peches akkor nem lesz gond. De máskor inkább ne kísérletezzetek, nem ér annyit :) 25/F
2015. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Bár nem olyan nagy az esély rá.
2015. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy aznap este mèg vízsugárral kimostam magam. Hát máskor már nem lesz ilyen az tuti..:/
2015. máj. 5. 08:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Miert nem huztatok gumit?
2015. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély, de lehet az vagy.
2015. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vicceljetek mar, pont a legrosszabbkor estek egymasnak...peteeres kozeli idopontban+ elotte kezuel kielegitette a parjaz, dzoval akar spermium maradhatott az ondovezetekben, ami elovaladekkal gyonyoruen ki is urulhetett,pont a kerdezobe. Spuri 72 oras tabiert a nodokihoz, ha meg belefersz, ha nem, ket het mulva tesztet, addig pedig vagd terdre magad es hevesen zsolozsmazu, hogy ne legy terhes. Drukk
2015. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ui a legjobb teszt is minimum 14 nappal az aktus utan mutatja ki a babat, vagy kimaradt mensi elso napjan,addig felesleges..
2015. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy bízhatok benned, kérdező, és nem hagysz cserben. Ma sem kell nélkülöznöm a mindennapi "Lehetek terhes?" kérdést.
2015. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!