Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A barátommal védekezés nélkül voltunk együtt. Utána azonnal bevettem az esemény utáni gyógyszert. Másnap pedig megjött a menstruációm. Legalábbis ezt hittem. ( nagyon rendszertelen) Megnyugodtam, hogy akkor minden rendben, de a vérzés csak pár óráig tartott és azóta semmi. Mi volt ez? Lehet, hogy esetleg terhes vagyok?

Légyszi segítsetek.



2015. máj. 2. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:

kis drága a betegtájékoztatót el kéne olvasni

benne van h mellékhatásként vérzés menstruációs problémát okozhat mert nagy dózisú hormont tartalmaz

98% h nem vagy terhes de 3 hét múlva csinálsz egy tesztet és kiderül

2015. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb inkább gumit vegyetek esemény utáni helyett. Az BALESETRE van, nem védekezésképpen.
2015. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez így korán reggel egy kicsit magas volt nekem, de már mindegy, mert elolvastam.

Erre mondom, aki ennyire h..e, az megérdemli, hogy pofára essen.


Ha védekezés nélkül vagytok együtt, akkor legyél is terhes. Az óvszer jóval olcsóbb, mint az eseményutáni!


És miért védekezés nélkül voltatok együtt?


Óvszerre nincs pénz, de eseményutánira van. Ki érti ezt?!


És tesztelj 10-12 nappal az esemény után.


Máskor az óvszert ajánlom, mert az nem cseszi szét a hormonháztartásodat, olcsóbb, és könnyebben hozzáférhetőbb! Ja, és praktikusabb!

2015. máj. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, az esemény utáni hatásos.
2015. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mai kis hulye tinikek les**rjak a szuzeket es le is nezik,mert ok mar ,,erettek" .Aztan meg itt sirnak hogy ,,jajj megjott de lehetek terhes?Gumit nem hasznaltunk,mert minek azt,mi igy vagyunk #menook" az ilyen es hasonlo szintu kerdesektol az agyam eldobom -_-" Olyan idiota vagy dragasagom :> de megnyugtatlak:Hala egnek nem hozol a vilagra meg egy ilyen sikhulye embert,mint amilyen te vagy.Lehet lepontozni.
2015. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as, irigylem a türelmedet. Nekem, amikor kb ötvenedszer írtam le, és még mindig naponta jöttek a hasonló kérdések, már megbicsaklott grafomániám.
2015. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi. :D

Azért néha nálam pedig elszakad a cérna, és jóformán lehordom a másikat, mert többet nem érdemel, mert akkora butaságot csinál.


Mit tanítanak manapság az iskolákban? Vannak egyáltalán felvilágosítási órák? Biológián mit tanulnak ma a diákok?


Ha tényleg ennyire siralmas a helyzet, akkor majd, ha egyszer lesz saját gyerekem, már jó előre le fogok vele ülni és elbeszélgetni vele ezekről a dolgokról.

2015. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!