Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha betegesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha betegesen félek a terhességtől?

Figyelt kérdés

2 éve van komoly kapcsolatom, azóta gyomorgörcsben ülöm végig a 2 menzesz közti időszakot, ha van okom, ha nincs.

Sosem volt még baleset, mindig rendeltetésszerűen védekezünk óvszerrel. Most viszont késik 2 hete, én meg tiszta ideg vagyok, holnap teszt.

Már arra is gondoltam, addig nem kezdek kapcsolatba senkivel, amég nem lesz gond egy baba, mert ez idegőrlő.

Mások hogy bírják?


(nem szedhetek tabit egészségügyi okok miatt)


2015. ápr. 27. 17:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyeneknek hogy a pcsába van párjuk??? Komoly kapcsolatban meg alap hogy nem óvszerrel dugunk! Mint valami k...rvávál... Beszarás!
2015. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok utolsó..mivel védekezzen, ha nem szedhet hormonális fogamzásgátlót okoska?


Persze tudom, hogy trollkodsz, ettől még gyökér vagy.


Fejben kell lerendezni, erre nem nagyon lehet tanácsot adni. Vagy nem szexelsz addig amíg nem lenne oké a baba, de szerintem ez nagy butaság.

2015. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
spirál, hüvelygyűrű, depo? a spirálból már van olyan is amit még nem szült nőknek raknak fel.
2015. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Barátnőmnek is volt már ilyen, hogy 2 hetet késett, nyugi nem lesz baj, éld bele magad a gyereknevelésbe, én tiszta jókedvűen álltam hozzá, hogy végre apa leszek, pedig még csak nem is voltunk házasok és totál nem érdekeltek a vallás miatti következmények, ő a mi gyerekünk lett volna és kész pont.
2015. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A gond ott van, hogy nem akarok gyereket. Szóval nagyon nem szeretnèm beleélni magam ilyen fiatalon
2015. ápr. 27. 20:52
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen 11es... remélem neked nincs barátnőd ilyen hozzáállással! Nem lehet felfogni, hogy valaki nem tömhet hormonokat, mert akár letális kimenetelű bajt is kaphat tőle, pl. trombózist? Inkább ő pusztuljon bele, mert te egy akkora fat*kű p*raszt vagy, hogy egy gumit képtelen vagy felhúzni azért, akit elméletileg szeretsz? Vagy rádumálod a megszakításra, ha teherbe esik, akkor meg gondolom otthagyod a fenébe. Maradj is csak a lotyóknál, azok valók neked... az ilyenre az ajtót csapnám rám, nemhogy hozzámérjen :SS
2015. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: szerintem ha annyira félj, használjatok a gumi mellet még más védekezést is, ami megnyugtat téged. Spermicid, pesszárium, naptármódszer, megszakítás, hátha ettől jobban biztonságban érzed magad. Ha mégis annyira félsz, akkor a pszichológus is segíthet (nem ciki elmenni, nem fog kiröhögni). Remélem tudtam segíteni!
2015. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!