Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így terhes hogy tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így terhes hogy tabit szedek?

Figyelt kérdés

Most tartok a 2. levél 7. szeménél. (ma 8.)

A szünetben mielött megjött volna lefeküdtem vele gumi nélkül, de aztán megjött. Nem élvezett belém meg nem is tartott sokáig csak kipróbáltuk.

Most hogy elkezdtem a 2. levelet többször is lefeküdtünk gumi nélkül, de itt sem élvezett belém és csak pár \'lökés\' volt úgy utánna gumi folytattuk. Így lehetek terhes? Mercilont szedek.

Viszont amikor az első levelet szedtem akkor + még akkor szedtem 10 napig antibiotikumot (Ceclor). Vmi bajom lehet? Vagy akkor enyhítette a fog.gátlót az antibiotikum?


2008. aug. 28. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint a barátommal feküdtem le :D
2008. aug. 28. 11:23
 2/5 anonim ***** válasza:

amikor orvos valami antibiotikumot vagy akármi más gyógyszert ír fel, mindig kell mondanod hogy szedsz antibébit, mert akkor lehet hogy mást fog adni.

én sokszor voltam így hogy szedtem gyógyszereket, és nem védekeztünk az antibébi mellé gumival, és sose lettem terhes.

2008. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondtam a dokinak, hogy gáz-e ha közben szedek tabit és hogy hat-e rá vhogy. Azt mondta semmi köze a kettőnek egymáshoz... De sokan mondták hogy akármelyik antibiotikum legyengítheti a hatását a tabinak..
2008. aug. 28. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum is gyengítheti meg a betegség is. Pl egy hasmenéssel vagy hányással kiürülhet a fogamzásgátló, mielőtt felszívódna.

Egyszerűen vegyél egy tesztet, ha csak arra jó, hogy megnyugtat az is megéri.

2008. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Doki azt mondta semmi közük egymáshoz... :S

És attól lehetek így terhes hogyha megszakításos módszerrel védekezünk?

2008. aug. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!