Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesten hol lehet elvetetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillamponi12 kérdése:

Pesten hol lehet elvetetni babat?! Tobbi alul

Figyelt kérdés
A segitsegeteket kerem! Kulfoldon elek, es haza kene mennem elvetetni a babat. Hol tudom elvetetni?! Minden korhazba ha bemegyek?! es mennyi idot kell ott lenni a korhazban?! miket kell megcsinalnom?! tudom, hogy nem jo dolog.. de sulyos dolgok tortentek es nem tudom megtartani. Kerlekszepen segitsetek... fontos!!
2015. ápr. 20. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Van bejelentett lakásod Pesten? A területileg illetékes nőgyógyászatra kell elmenned, ő a vizsgálat után továbbküld a védőnőhöz, akivel megbeszélhetsz minden fontos kérdést.
2015. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, nincsen, csak pecsen, de oda nem akarnek menni, mert a szuleim ott laknak es ha megtudjak, elvagjak a nyakam
2015. ápr. 20. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy magándokit. Ő ad majd egy papírt, azzal mész a családvédelmishez. Ő elbeszélget veled, ad egy csekket, befizeted, megjelensz a kórházban, ahol mondják majd, és ennyi...
2015. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es az korulbelul mennyibe kerul?! es mennyi idő mig megcsinaljak?!
2015. ápr. 20. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudnák meg a szüleid? Egyrészt azt hogy elmész nőgyógyászhoz? Másrészt az nem mondhat el nekik semmit.

Olvasd el ezt: [link]


Szerintem nem kötelező a lakhely szerinti kórházba menni.

2015. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem mostanában voltam. :S 34 körül volt az ára. És 1 hét múlva kellett visszamenni még egyszer a családsegítőhöz. Szóval olyan 2 héttel számolj.

De ha friss infó kell, akkor a gyerekvállalás kategóriába írj, de azzal számolj, hogy neked fognak ugrani az ősanyák.

2015. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
osanyak:D oke köszi mindenkinek
2015. ápr. 20. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem Ausztriába mész?Ott minden szó nélkül megcsinálják párszáz euróért.
2015. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
E
2015. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!