Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elvetetni csak mütéttel lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvetetni csak mütéttel lehet?

Figyelt kérdés

körülbelül 10 napja termékenyülhettem meg,ha meg is termékenyültem,a teszt még negativ.de nem jön meg.ha elmegyek orvoshz lát már valami méhvastagodást vagy valamit ami arra ztal hogy baba lesz?és ha igen mennyi idö mire elöjegyez abortuszra?:(gyogyszer nincsen ugye ami leválasztja a méhnyálkahártyát.

tudom most elitéltek igazatok van de most nem tudok mégegy babát vállani,ugyanis 21 vagyok és egy lassan 2 éves kisfiu anyukája.egyedül nevelem.

ui:VÉDEKEZTEM KUPPAL,mert gyszert nem szedhetek!!


2011. máj. 15. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Negatív a teszt, védekeztél, mit parázol máris abortuszon?


Egy csomó dologtól késhet a menstruáció, én is 21 vagyok, és nekem még mindig nem rendszeres, de késik ha idegeskedem (most is a vizsgaidőszak miatt), ha fogyok, ha elutazom..

2011. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fogytam 7 kilot ebben a honapban,lehet attol?meg szoptatok is még.csak az elmult 3 honapban szépen megjött pontosan.idegeskedem is sokat.
2011. máj. 16. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
ha még szoptatsz, akkor ELVILEG nem eshetsz teherbe. vannak természetesen kivételek, a biológiában mindig vannak. de azt, hogy szoptass és legyen tejed, hormonok teszik lehetővé (prolaktin). ha pl ez valamilyen rendellenesség folytán egy nem terhes, gyerektelen nőben túltermelődik, akkor meddőséget okoz. de azért inkább vizsgáltasd ki magad. ha már van egy fiad, tudod milyen terhesnek lenni, tudod, mit tud megmondani az orvos.
2011. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

"fogytam 7 kilot ebben a honapban,lehet attol?"

1 hónap alatt 7kilót? Igen, attól simán késhet.

A többire sajnos nem tudom a választ. És nem, én pl. nem ítéllek el!

2011. máj. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
hát csak műtéttel lehet Magyarországon. Szlovákiában pl az első hónapban lehetséges, h injekciót kapsz, amitől magától elmegy és nem kell befeküdnöd, de itthon ilyen nincs. a doki meg muszáj h hamar bejegyezzen műtétre, mert ha logikusan belegondolsz, nem rakhat várólistára, mert kifutsz az időből. mindenképp bele kell férned a 3 hónapba, addig engedélyezett, és minél később végzik el, annál nagyobb az esélye, hogy megmarad a baba, vagy hegesedés marad ami után később nem lehet gyereked és betegségek (pl daganat) alakulhat ki.
2011. máj. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el FIGYELMESEN!

2011. máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!