Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki aki tanacsot tud nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki tanacsot tud nekem adni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utolso aktusom januarban volt es azota rengeteg tesztet vegeztem es mindegyik egytol-egyik negativ lett! Igen, tudom, miert nem megyek orvoshoz!...Hat azert, mert a legkozelebbi varosban a korhazban anyukam dolgozik,es meg csak 16 vagyok :( Tudom hatalmas nagy hibat kovettem el, banom mar nagyon, de mar tobb mint 2 eve vagyunk eggyutt es januarban voltunk eloszor egyutt! Ki kell hangsulyoznom ,hogy nem ment el de a gumi kiszakadt es elovaladek lehetett benne! Anya nem igazan enged sehova,es ezert nem tudok orvoshoz menni! Tobbszor is tettem itt fel hasonlo kerdeseket de meg nem kaptam igazan haszon valaszokat :( Kerlek titeket ne iteljetek el engem :( Megbantam mindent! :(42 Kg vagyok es 169 cm tudom eleg sovany vagyok de hizni nem tudok annak ellenere hogy sokat eszek ... Sokat stresszelek csaladi es suis okok miatt, egy ideig pszihologushoz is jartam ... Annyit meg elfljetettem irni hogy eros feher folyasom van, lehet ez valamilyen fertozes is ? Csak segitseget szeretnek szeretnek kerni !
2015. ápr. 20. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Azota rengeteg tesztet végeztél? Nem jött meg azt jelenti?
2015. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fertőzés és ezzel orvoshoz kell menni. Mond el anyukádnak, az a legegyszerűbb, komolyabb fertőzés végleg károsíthat is téged.
2015. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anya nem az a fajta, nem tudok vele szinte semmit megbeszelni, mindig elfoglalt!
2015. ápr. 20. 13:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Elso! igen, nem jott meg! :/
2015. ápr. 20. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan mint a többi orvos.ennyi idősem már egyedül is képes vagy el menni a dokihoz
2015. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha nem baj ide másolom a 2. válasz levelem amit neked irtam:

" Ne hisztizz! Nem gyerek vagy már! Szexeltél ezzel sok mindent bevállaltál! Akkor viselkedj felnőtt modjára! Anyukád azt nem akarja hogy bajod essen. Nem kell az orrukra kötni, hogy dugtál!

Terhesség? Nem valiszinű!

Ne játsz az egészségeddel! Lehet felerősitenek, megszüntetik a folyást és hejre áll minden!

Egy adalék. Ha jol emlékszem Auschwitzban pl-ul leállt a nők havi ciklusa.

Nézesd meg magad! Bátor legyél! Kérlek! Igérd meg!"

Az első levélben kitértem ugye a stresszre, soványságra, stb.

19/L

2015. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem feszül a hasad és nincs hányingered és január óta nem szexeltél ha terhes lennél azóta észrevetted volna. A folyás miatt menj orvoshoz, egyébként is itt az ideje. És irass fel tablettát a jövőre nézve.
2015. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!