Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel úgy érezzük hogy eljött az ideje hogy lefeküdjünk egymással 18 évesek vagyunk mind a ketten és tanácsot kérnék hogy milyen óvszert használjunk :)mind a ketten szüzek vagyunk én vásároltam egy lifestyle ribbed vásároltam de ha nem jó vásárolok másikat előre is köszönöm a segítségeteket 18/F
2013. dec. 16. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A durexet ajánlom.Igaz drágább,de jobb minőség.
2013. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis túl kell esnetek rajta. Egyébként máskor használj vesszőket.
2013. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy milyen óvszert...Igazából tök mindegy.
2013. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi a veszőkért :) köszönöm a válaszokat meg az üzenetet további szép estét , ha netán még van valamilyen tanácsotok nagyon szívesen meghallgatom .
2013. dec. 16. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, csak vmi normális márkát.

Meg szerintem első alkalomra ne legyen se rücskös, se mentolos, se késleltetős, se ilyen "hangulatot fokozó" síkosítóval bevont, mert ha az ember érzékeny rá, eléggé el tudja rontani a szexet. Szóval szerintem vmi teljesen sima, extra síkosított vagy vékonyított cucc megfelel.

2013. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!