Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Lindynete 20 fogamzásgátlónak most szedtem el az első levelét és az utolsó szem bevétele után másnappal lefekdtünk a barátommal (belém élvezett).Szerintetek lehetek terhes?
2010. febr. 20. 18:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah azt kifelejtettem,hogy a menstruációm első napjától szedtem.
2010. febr. 20. 18:17
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

elolvastad a papírfecnit? -.-


küldd a TERHES_keresztnev szót a 1782-re!

2010. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem
2010. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
el,de a papírfecni ezt nem említi -.-'
2010. febr. 20. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul nem csak te, hanem a kishúgod és a pasid is biztos teherbe esett.
2010. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem.. Írja, hogy a 7 nap szünetbe is védett vagy..
2010. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki már évek óta szedett fogamzásgátlót, és mégis terhes lett. Egyik fogamzásgátló sem 100%-os.
2010. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

18:52

neharagudj..de honnan tudod azt hogy rendesen szedte..hogy nem-e hagyott ki egy szemet, nem-e késett vele több mint 12 órát..kívülálló nem tudhatja nekemmég semmi bajom nem volt

és a kérdésre válaszolva nem valószínű vagyin nem vagy terhes..ha rendesen menstruáció 1. napján kezd ted akkor elvileg már menstruáció után máris védett vagy..nekem dokim ezt mondta..és igen a gyógyszerszünetben is védett vagy...ja és én diane-t szedek..és én sem találtam meg azon a bazi nagy tájékoztatón hogy szünetben mi van..azt is a dokim mondta..

2010. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meglepő hogy a tabletta pearl-indexe 0,005-0,5, a sajnálatos tény meg az ezzel kapcsolatban, hogy aki teherbe esik mellette az nem szedte rendesen, és ez az index pont őket jelöli... nem a tablettát kell hibáztatni, mert hiába jelent kockázatot, ha valaki rendesen szedi, ez a ma ismert leghatékonyabb fogamzásgátló módszer (már az önmegtartóztatás után).
2010. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!