Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SENSILON 150 mikrogramm/20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SENSILON 150 mikrogramm/20 mikorgramm fogamzásgátló ára, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy eletre tonkretesz. Reflux, koromgomba, huvelyszarazsag,stb. Ne szedd. Hasznalj gumit. N
2015. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 havi adag 5589 ft


Termékkód 128287

Megnevezés Sensilon 150mcg/30mcg tabletta

Kiszerelés 3x21

Mennyiségi egység DOB

Vényköteles Nem

TTT kód 210649816

Ár 5 589 Ft (Az ár tájékoztató jellegű)

Készlet A termék jelenleg nincs raktáron


[link]


tapasztalat nincs

2015. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Első .. Te szedted ? Ezt irta fel a doki, mindenképp elkezdem szedni , és meglátom mi lesz .. mennyi idő után jöttek elő nálad a tünetek ?
2015. ápr. 15. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Eloszor mast, majd ezt is kiprobaltam kulfoldon. Ne higgyj az orvosoknak, gyogyszereszeknek. Menekulj a gyogyszerektol. Ja es nem fognak komolyan venni a ferfiak, azt hiszik fuvel faval lefekszel a tabi miatt. Es meg egy csomo nemi betegseget is elkapsz majd attol,akirol nem feltetelezed. Es tudat alatt mindig parkapcsolatra alkalmatlan Es a szemelyisegemmel osszeferhetetlen embereket valasztottam, amig szedtem. Azota amiota kiurult es nem szedem tobbe, van 15 ev elmultaval normalis kapcsolatom ujra,amiben tenyleg boldog vagyok. Csupan 15 evemet vette el. A fiatalsagom alatt mind szemet pasikkal jartam. Bar elore szolt volna valaki nekem. Errol senki se beszel. Nem is vizsgaljak.
2015. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És gondolod hogy ezek a problémák a tabi szedése miatt alakultak ki ? Párkapcsolatban élek egyébként .. Nemi betegségek ellen egyik tabi sem véd, de nekem igazából a azért kell mert rendszertelen a mensesem.
2015. ápr. 15. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van. Tényleg van olyan "mellékhatása" a foggátlónak, hogy a nők elvesztik azt a képességüket, hogy szaglás alapján találják meg a megfelelő pasit, mert hogy igenis van ilyen :D a menzesz rendberakásához pedig soha nem volt jó a fogamzásgátló, a mesterséges ciklus persze h szabályos, na de csak utána jön a fekete leves. Az ilyen lusta nőgyógyászokból igenis ki kell harcolni a megfelelő kezelést.
2015. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedd a premens tablettat! Veny nelkuli. En kb 14 ev foggatlo szedes utan kuzdottem a rendszertelen mensesszel. Ez rendbehozta kb fel ev alatt. Fontos a sport, mert ha nincs kezelve a stressz , blokkolja az osztrogen termeleset, mely megboritja a ciklust. Fuss vagy ussz vagy teniszezz vagy kuzdosportolj. Az elso kspcsolatomtol a tabi szedes utan fel evvel megundorodtam, mert megvaltoztatott lelekben. Es mar nem tetszett az, aki miatt szedtem es akivel egy eletet leeltem volna. Hallgass rank es ne szedj foggatlot. Bar azt a 14 evet ujrakezdhetnem es akkor nem szedtem volna a foggatlot soha. Minden reggel savhanyassal indult a napom a tablettatol , huvelygombam volt, szarazsagom es sertodekeny lettem: nagyon veszelyes beleavatkozni gyogyszerrel a hormonrendszerbe. Egesz mas ember lettem. Akkor. A premens venynelkuli es beallitja a menzeszed. Meg ott az aviva torna. Azt is probald melle akar konyvbol es hidd el, meg fog jonni.
2015. ápr. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a stresszt nem kezeled sporttal, hullhat meg a hajad is, allando hasfajasod lehet, korpasodas, gomba, reflux, savfelbofoges. Es ezeket meg fokozna a foggatlo. Ne szedj foggatlot! Ott van meg a rozmaringtea: fokozza a hasi verkeringest: ha erzed, hogy menszes elott vagy, ez ad egy loketet. Nekem azota premens nelkul is pontosan megjon csak a rendszeres sportot tartottam meg! Akkor meg a szexet se elveztem a tabi miatt! Igen, tenyleg megvaltozrtAtta a szaglasom, konkretan gatolta! Irj nyugodtan privit es elkuldom az aviva tornat meg meg gyogynovenyeket, ha szukseged van ra!
2015. ápr. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!