Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedése mennyire rugalmasságot bír el időben?

Figyelt kérdés
Most kezdem el nemsokára szedni, eddig nem szedtem soha. Ha beállítom magamban, hogy én mindennap reggel 8-kor fogom szedni a gyógyszert, akkor hány óra rugalmasságot bír el a szedése plusz/mínuszban anélkül, hogy kockáztatnám a hatékonyságát?
2015. ápr. 14. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább este vedd be, mert akkor tuti, hogy fent vagy tegyük fel 7-9 óra körül, és nem kell felkelned reggel ha sokáig szeretnél aludni.
2015. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elméletben 12 óra a határ.

Én minden reggel 6 környékén veszem be, van, hogy fél 6-kor, de van, hogy negyed 7-kor. Szóval ez a kis ingadozás semmit sem befolyásol.

Szerintem is jobb, ha reggel veszed be, és tanácsolom, hogy ott legyen közvetlen melletted, hogy eszedben legyen. Így ha pl. este fáradt vagy, és este szednéd, akkor lehet, hogy kimenne az eszedből, hogy be kéne venni, de így, hogy reggelre állítod, ez így szerintem jó. :)


Reggel felkelsz, beveszed rögtön, és kész. :)


A gyógyszer fel fogja borítani a hormonháztartásodat. Olvasd el figyelmesen a tájékoztatót.

1 hónap a biztonsági határidő, ami után már biztonsággal beléd élvezhet a pasid. Addig meg ajánlatos óvszert használni kiegészítésként.

2015. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!