Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettáknál melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettáknál melyik a legjobb fogamzásgátló? 19/L

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy legjobb. Mindenkinél más válik be.
2015. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mandula95 válasza:
I
2015. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mandula95 válasza:

*Igaza van az elsőnek. Nőgyógyászfüggő, hogy általánosan milyet ír ki. Ha meg speciális panaszod is van (pl nagyon pattanásos bőr stb) akkor meg egyénfüggő, hogy neked mit javasol.

Bár van olyan, hogy amit elsőre szedsz az nem válik be, előjöhetnek mellékhatások. Ilyenkor menni kell, zaklatni az orvost és kérni más fajtát :)

2015. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb.
2015. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb. Mindegyik más, mindenki más bír. Én pl eddig ötöt próbáltam, abból 4-től azonnal rosszul voltam, egy vált csak be, de ez nálunk családi vonás. Ha normális az orvosod és nem hanyag, akkor a te igényeidnek megfelelő bogyót fog felírni!
2015. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!