Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Halálra izgulom magam, szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálra izgulom magam, szerintetek lehet baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég vesztettem el a szüzességem konkrétan màrcius 27-én. Rà egy hétre, jo nem tejesen egy hetre, de àprilis elsejen együtt voltunk megint. A lényeges informàciok szerintem,hogy mind a két alkalommal nagyon körültekintőek voltunk ovszert hasznaltunk rendeltetes szerűen( nem szakadt ki, nem szivargott, ellenőriztük, nem csúszott le és ő rakta fel ugyhogy spermàval sem erinthezhetett a gumi), de a ciklusaim 35 naposak ma van a 36. nap, de semmi. Fontos még, hogy eddig egyszer sem maradt ki, azon szerencsesek koze tartozom, de ti mit tennetek megol az ideg. Valaszaitokat elore is nagyon koszonom!
2015. ápr. 13. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy izgulsz kapásból tolhatsz a ciklusodon pár napot! A leírtak szerint nincs miért aggódnod, de ha biztosa akarsz menni várj még pár napot és ha addig sem jön meg, csak akkor vegyél tesztet!
2015. ápr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz. Beprogramoztad magad hogy kessen a ciklus ezert kesik. :) Amire vagysz az lesz. Igy betegednek le sokan.
2015. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen lelki megrázkódtatás, izgalmas esemény kitolhatja, előrehozhatja a menstruációt. Akkor miért ne tenné a szüzesség elvesztése? Meg persze most izgulsz is (feleslegesen) akkor kitudja mikor jön meg? Lehet, hogy ki is marad! Nyugi! Majd megjön!
2015. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, kicsit megnyugodtam, mert gondolom joval tapasztaltabbak válaszoltak, de azert majd megírom a vègkifejletet.
2015. ápr. 13. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
A szüzességem elvesztésénél nekem is késett az izgalomtól.. Néha még utánna is, de már fogamzásgátlót szedek egyéb okok miatt így azzal is védekezünk így már nem idegeskedek hanem mindennap beveszem időben a bogyót :) Ne idegeskedj mert annál többet fog késni.. Tapasztalat :)
2015. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

volt óvszer....


már rég kimutatná egy teszt,és mivel nem teszteltél,így nem is izgulsz annyira te is tudod.

2015. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast es a megnyugtatast mindenkinek, minden oke :)
2015. ápr. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!