Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimutatná a teszt ennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimutatná a teszt ennyi idő után is?

Figyelt kérdés
A ciklusom 22. és 23. napján védekezéssel voltam együtt a barátommal(friss kapcsolat) és általában a 25. napra kellene megjönnie.(van amikor, a 27. napon, de az nagyon ritka). A ciklusom 26. napján készítettem tesztet, negatív lett,és a 27. nap reggelén is negatív lett, de még mindig nem jött meg. Mi lehet a baj?
2015. ápr. 12. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha védekeztetek, akkor jó eséllyel nincs mit kimutatni. Amúgy több idő kell a tesztnek is hogy mutassaon.

ha 18 év alatti vagy, akkor nem ritka, ha több napot is késik, sőt még az sem, ha egy egész ciklus kimarad. Ne aggódj. Szerintem semmi baj nincs!

2015. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy esetleg baleset történt, 20 évesek vagyunk.
2015. ápr. 12. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy mutatná ki!

Olvass:

[link]

2015. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minimum másfél-2 hét, mire eléri a hcg azt a szintet, hogy kimutatható legyen. Ergo semmit nem mondott neked a teszt, bár ha védekeztetek, akkor amúgy is esélytelen, a gumit meg minden alkalom után érdemes rendesen ellenőrizni (lehúzás után a srác terelgesse szépen a cuccot az ondózacsi felőli végébe és ha kiszakadt, egyértelműen ki fog folyni).
2015. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!