Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értem, most mikor kezdjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, most mikor kezdjem el szedni a második levelet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na tehát az a problémám van, hogy most kezdtem el szedni a Symicia nevű fogamzásgátlót és nem értem a szedését.

21 napig kell szednem, 7 napi szünet és 8.napon szedni kell. NA DE!!!!!! Azt írja, hogy minden hónap ugyan azon a napján kell elkezdenem szedni.

Március12.-én bevettem az első szemet. Ma lejárt a 21 nap.

tehát ha +7napot számolok, akkor hetedike lesz. 8.án kell elkezdenem szedni, de akkor most mi az hogy minden hónap ugyan azon a napján? Mert akkor 12 napot kéne kihagynom. Valaki magyarázza már el ezt nekem kérlek benneteket..



2015. ápr. 1. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ma vetted be az utolsó szemet, akkor nem 8.-án kell kezdeni, hanem 9.-én, mert így tartasz 7 napos szünetet. Mindenféleképpen 7 napot kell tartani, a minden hónapban ugyanaz a nap azt jelenti, hogy márciusban csütörtökön vetted be először (márc.12. ugye) áprilisban megint csütörtökön veszed be (ápr.9). Így jön ki a 28 napos ciklus. Nem a dátumot kell nézni hanem, hogy leteljen pontosan a 4 hét.
2015. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hét ugyanazon napján kell elkezdeni a leveleket, nem a hónap ugyanazon napján. A leírásnak pedig elég világosnak kellene lennie.
2015. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na végre! köszönöm a választ, megy a zöld kéz!
2015. ápr. 1. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor az elsőt kezdted egyébként, ugyanaz a nap lesz!


március 12-e csütörtökön kezdted és április 9-én kezded meg a 2. levelet, az is tehát csütörtök :)

2015. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!