Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szuriról vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szuriról vélemények?

Figyelt kérdés
gyógyszert szedek jelenleg..az egyik orvost kérdeztem egy éve akkor azt mondta hogy csak olyannak írják fel aki esetleg már szült és nem szeretne több gyereket..viszont a hetekben másik orvoshoz kellett mennem őt is megkérdeztem és a válasz az volt hogy ez totál hülyeség és hogy nyugodtan lehetne.. most akkor hogy van ez? vélemények esetleg tapasztalatok?
2015. márc. 30. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel kb 60-70%-ban véd, semmi értelme
2015. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hmm

nehezebben áll vissza a ciklus

a "szedése" alatt elmaradt a mensim - másnak meg 2 hetente volt - szal ez változó

de időben és mennyiségnem kevesebb

ez pl jó volt :-)

de aki akar még szülni az jó idejében álljon le vele h legyen ideje a szervezetnek visszaállni

tényleg annak jó aki már nem akar több gyereket

am éves költségben olcsóbb mint a tabi !

de nagyon kell ügyelni arre h idejében megkapd

háziorvos is beadhatja neked

fel is írhatja

2015. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem javasolnám.

1. 3 hónapig minimum eltart a hatása, ha bármi bajod van tőle (vérzés, hangulatingadozás, emlőfájdalom, libidócsökkenés vagy bármi egyéb), akkor nem lehet csak úgy kivenni.

2. Hosszú távon csontritkulást okoz.

3. Nagyon lassan tér vissza a fertilitás utána (akár egy év is eltelhet, mire megjön az első vérzés!


Tény, hogy jóval olcsóbb, mint a tabletta, és kevesebbet is kell vele foglalkozni, de én ezek ellenére sem javaslom.

2015. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül szűnik meg a vérzés ....

egyénenként változó h igen vagy nem

de a többi korrekt

2015. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!