Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezés mellett mekkora a terhesség esélye?

Figyelt kérdés
1,5 éve csak így "védekezünk", úgyhogy ezek szerint nem túl nagy az esély, de mégis kíváncsi lennék mások tapasztalatára is. Vagy tényleg igaz az, odafigyeléssel alkalmazható ez a módszer? Párom szerint teljesen biztonságos, de azért fogadni nem mernék...
2015. márc. 25. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet hogy valamelyikőtök meddő, ki tudja:)
2015. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt, régebben volt kiegészítő védekezés is, de 1,5 éve semmi, csak megszakítás. Komolyan arra gondoltam, aki így teherbe esett, azok vagy nagyon rosszul csinálták, vagy nálam lehet probléma. De azért így 5 év után már felmerült bennem a kérdés.
2015. márc. 25. 14:08
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
"teljesen biztonságos" - olyan nincs! Az óvszer, a fogamzásgátló tabletta stb. sem nyújt 100%-os védelmet, nem hogy ezek hiánya. Van esély a terhességre, ha tényleg nagyon odafigyeltek, akkor ez az esély minimális, de nem nulla.
2015. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

ez a kérdés engem is foglalkoztat, én is elég gyakran szexelek így és soha nem ejtettem még teherbe senkit

23/F

2015. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálatok működik, nálatok lehet kicsi az esélye, DE ha próbálkoznátok mégis gyerekkel lehet nem elsőre jönne össze, mint esetleg sok más párnak, ahol viszont pont emiatt a megszakítás roppant veszélyes. Amíg nem próbálkoztok ténylegesen "gyerekcsinálással" addig nem lehet tudni, hogy mennyire passzoltok, lehet hogy kellemetlen környezet a méhed a párod spermájának, ezért hiába van egy-két csepp előváladék nem élik túl a "kisfickók". Más lányé lehet a kánaán és összetalálkozik egy nagyon strapabíró sráccal, akinek egy csepp előváladékában található 1-2 hímivarsejt célba is talál. Na ha ő most olvassa a te írásod és kipróbálják, olyan nagy odafigyeléssel, mint ti és mégis teherbeesik ki fogja azt a szegény gyereket felnevelni?


Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy belefér-e ha véletlen ők pont az a pár akiknél csődöt mond ez a módszer és jön a gyerek, vagy mákjuk van és nem. Nekem anyukám mondta erre a legjobb példát. Saját magát. Első barátja még meg tudta úgymond ezzel etetni, hogy vigyáz, mákjára nem lett gyerek. Jött apukám, már házasok voltak amikor á, figyelünk. Figyeltek, mégis 9 hónapra érkeztem én. El lehet dönteni megéri-e. Mi van ha találkozol egy sráccal, akivel tökéletesen passzoltok? És nem csak a lelki dolgok, hanem így genetikailag meg a többi?


Szóval ha nektek működik hajrá előre, de ne buzdíts rá senkit szerintem.

2015. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

12 éve élek szexuális életet.

90%-ban így védekeztem minden kapcsolatomban, sosem volt baj.

(És nem vagyok meddő.)

Valakinek bejön, valakinek nem, valaki meg kamuzik, hogy kivette időben, közben nem, és rá van fogva, hogy megszakítással fogant meg a gyerek.

2015. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

én is összességében nagyjából 2 évig szexeltem így, és nem lettem terhes egyszer sem. valakinél az első alkalomnál becsúszik a terhesség, de a legtöbb esetben nem történik baj.

20/L

2015. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bauxitfőzelék ***** válasza:
71%

Milyen tapasztalatokat vársz? Akinek nem vált be, az most 17 évesen épp a gyereke pelenkáját cseréli.

A párod minden bizonnyal igen érett személy.

2015. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tisztában vagyok vele, hogy azért ez nem játék. De valahol én is úgy gondolom, ahogyan az utolsó is írta, vagyis hogy az esetek nagy részében mégsem volt megszakítás az a megszakítás. :) Másrészről meg igen, van akiknél működik, van akiknél nem. Szóval sok mindentől függ. Csak azért 5 év után mégis felmerült bennem, hogy ha ennyire bevált nálunk ez a módszer, annak lehet-e bármi oka...
2015. márc. 25. 14:24
 10/14 anonim ***** válasza:
100ból 85 nő esik így teherbe!persze ez 1 év alatti szám,nem tudni egy év alatt hányszor csinálták :)
2015. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!