Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megbízható így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható így?

Figyelt kérdés

Közvetlenül menstruáció után voltam együtt a barátommal (még picit barnás volt) aztán 3 hétig gumival védekeztünk, majd most menstruáció előtt újra gumi nélkül. (még nem jött meg, ma kellene, de mostanában elég stresszes vagyok)

Ménynyaknyák és méhnyak vizsgálatot is szoktam csinálni mindig.



2015. jan. 30. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbízhatóan nagyobb esély van arra, h becsússzon egy baba
2015. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

tapasztalataid vannak?

2015. jan. 30. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem így kicsi az esélye a gyereknek. Mondjuk en azt egyetlen egyszer engedtem h belém menjen a pasi, akkor már meg kellett volna jönnie, ezért engedtem. De meg is jött utána, nem lett gond.
2015. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem definiáltad, hogy beléd lőtt e? Ha igen akkor van rá esélyed. Ha megszakításos, akkor is, de akkor elég csekély, és nem aggódnék.
2015. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bennem ment el.

Egy havim előtt már csináltuk így meg is jött pontosan 28 napra. Elég hosszú is volt a mensim akkor.

2015. jan. 30. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem megbízható. Jó hülvye vagy!
2015. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nem megbízható így :)
2015. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek kísérted az ördögöt?

Lehet, hogy kicsi százalék esélye van, hogy terhes legyél így, de védekezés nélküli szexuális együttlétkor, főleg, ha benned ment el, terhes lehetsz!

Jó érzés ennyire felelőtlennek lenned? Végül is a te életed, ha a kis százalékból besikerül a gyerek előbb-utóbb, mert így csináljátok, akkor majd foghatod a fejed!


Nem egyszerűbb minden stresszt és félelmet elkerülve felhúzni azt a gumit??

A gumi olcsóbb, mint felnevelni egy gyereket!

2015. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!