Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon felek hogy baj van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felek hogy baj van. Lehet valami gond?

Figyelt kérdés

Csutortokon vettem

Be a 21.szem fogamzasgatlo tablettat. Masnap penteken meg is jott de nagyon minimalis mennyisegben eppen hogy csak meg an mondhatni. Ez baj? Ha elelvez bennem a parom akkor van hond? Elotte honapban egyebkent 72oras tani kellett ez is kozrejatszik meg? A 2. 3. Heten voltam a parommal de nem ment el bennem lehetek terhes?


2015. márc. 22. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszer beszedtem egy 72órás tabit, hónapokra tönkrevágta a havibajom ....
2015. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De uhye terhes nem lehetek?
2015. márc. 22. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz!
2015. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem az olyanokat, akik felteszik itt az a h..e kérdést, hogy "Lehetek terhes?"


Mi azt, honnan tudnánk? Az a nő, aki szexuális életet él az lehet terhes.


Vegyél egy terhességi tesztet az majd megmutatja, hogy terhes vagy-e vagy nem! Ilyen egyszerű!

2015. márc. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem baj,nem kell félni,ez normális
2015. márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fog.gátlót, miért vettél be 72órásat? Am valószínűleg az zavar be, de ha nagyon aggódsz, kérdezd meg a dokidat.
2015. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
előtte történt. a 72órás. pont akkor kezdtem volna el a tabit de jött a baleset de a nőgyógyi mondta h kezdjem el most szedek először ilyet
2015. márc. 22. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!