Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik már ennyi ideje?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik már ennyi ideje?

Figyelt kérdés

Március 1.én voltam utoljára együtt a párommal. Előtte este is voltunk együtt elment és megtörölte másnap reggel azaz 1en berakta picit majd gumit húzott. Ez előtt nem volt semmi baleset meg semmi ilyen. Lehet nem törölte le rendesen? De reggelig megszáradt volna már nem?

Február közepén beteg voltam 10 napig szedtem antibiotikumot. Az utóbbi két hetem elég sok idegeskedéssel járt más problémák miatt.

7-én kellett volna megjönnie azóta sincs semmi. Mensi előtt 6 nappal mennyi esély van rá hogy terhes legyek?

Már 2teszten túl vagyok negatív lett mindkettő.

Úgy kb 5. óta fájdogál és szúrkál a hasam tipikusan az a meg fog jönni érzés. Mellém nem érzékeny meg semmi.

Nőgyógyászhoz mikor lenne érdemes menni ha továbbra se jön meg? Hétfőn már tudna mondani valamit?

Bocsi hogy hosszú lett és köszönöm előre is a a válaszokat.


2015. márc. 12. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
stressz?
2015. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bármikor elmehetsz orvoshoz
2015. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De akkor terhesség nem lehet?

köszönöm a gyors válaszokat

2015. márc. 12. 15:48
 4/4 anonim válasza:
biztos, hogy nem vagy terhes, tulreagálod
2015. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!