Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló az amitől lehet hizni? és kb mennyit?

Figyelt kérdés
Szedtem a Legravan fogamzásgátlot,és attol meghiztam,fél évig letettem és mostmár nem jo,össze zavarja a menstruaciomat .:/kaptam a nőgyogyászomtol lindynettet de attol pedig nem hizok.Meg gyenge is.:S igazság szerint csak azert szedem mert sehogy sem tudok meghizni. 170cm.magas vagyok és 52kg .:/
2015. márc. 11. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a menstruáciot zavarja, hanem hormonháztartást:/
2015. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

most hízni akarsz?

mindegyik másként hat rád és máshogyan másra

akkor próbálkozni kell

2015. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De miért a fogamzásgátlótól akarsz hízni?


Ettől sokkal egyszerűbb megoldás pl, ha sok édességet eszel, vagy este sok szénhidrátot fogyasztasz!


És nem biztos, hogy a fogamzásgátlótól hízni fogsz, pl én egy grammot se híztam, mások meg igen, mint ahogy te is írtad, hogy a Legravantól híztál. Az nem azt jelenti, hogy akkor a többitől is fogsz.

2015. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rengeteget eszek :o meg napi 2-3tabla milkát azmellet még masfajta csokikat is .:D egyszerüen nem hizok semmitöl.Sportos alkat voltam mindig. 63kg voltam mikor szedtem a Legravánt,abba hagytam és vissza mentem 56ra. Most pedig 52.lehet tul sokat idegeskedtem az utobbi időben.De sehogy se megy hogy vissza menjek. De ha eddig megfelelt a Legravan,3évig szedtem semmi problémám nem volt,most pedig megjön tőle egy honapba 2x is. nem értem.:/
2015. márc. 11. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Jobb az, ha nem tudsz hízni!
2015. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet pajzsmirigy túltengésed van


fog.gátlót akkor szedj,ha legalább heti 4 alkalommal szexelsz :)


egyébként meg menj el sportolni,és vérvételre,irass diétát

2015. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De őm minek irassak diétat ha hizni akarok?o.O :D
2015. márc. 11. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
mert tudna olyat,amitől hízhatnál..bocsi,igazából nem diétára gondoltam,hanem étkezési tanácsokra
2015. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jahm,értelek :) holnap meglátogatom az orvosom :D kaptam a barátomtol valami cuccot,nemtudom mi xD protein. valami étvágy kiegészítő por. Nem merem elkezdeni,félek hogy valami bajom lesz aztán a hülye poroktol.Mert hallottam már sokmindent :/
2015. márc. 12. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
amúgy egy vérvétel,illetve pajzsmirigy vizsgálat nem ártana,kérj beutalót,hátha pajzs.mirigytúlműködésed van
2015. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!