Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » H lehet az, h vki nem meri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H lehet az, h vki nem meri bevenni a 72 órás tablettát, de abortuszra se akar menni, de szülni se akar?

Figyelt kérdés
ezek az emberek tudják, h ez a tabletta az ilyen esetekre van kitalálva? nem értem, h vki h tud ölbetett kézzel, otthon ülni, ha kiszakadt az óvszer, aztán meg amikor terhes, mindenképpen szülni akar, tinikorban? szerintuk 1 abortusz egészségesebb, mint 1 72 orás tabi?
2010. febr. 15. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Aki nem tudja használni az óvszer (vagy véletlen szakadt ki) esetleg nem meri bevenni a 72 órás tablettát...és gyereket se akar...az mi a f.szért szexszel???Ezen azért el lehetne gondolkozni az ilyen embereknek.:S félnek szülni,gyógyszert bevenni...bezzeg az aktustól meg nem félnek:S...

15/L

2010. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
van erre egy jó murphy törvény. a nők egy hónapban általában pár napig termékenyek. ha babát akarnak akkor soha. tinilányoknál a terhességre való esély hétvégente és esténként 80%al nagyobb.
2010. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
arra a lanyra gondoltam, aki terhes, mivel nem akarta bevenni a 72 oras tabit, mert az majd mindent összezavar. na, most abszolut nem zavart ossze semmit. nem értem az ilyeneket. aztan meg aki azt tanacsolja neki, h gondolja már át, könyörgök, tinikorban gyereket szülni nem a legjobb dolog, akkor én vok a hulye, meg az irigy. hat, nem tom, mi irigyelnivaló van abban, h vki idő előtt teherbeesik. :S
2010. febr. 15. 15:52
 14/15 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem h miért kell 13 évesen már szexelni..azt sem tudják h mi az.. aztán pl valahol olvastam itt, h egy 13 éves lány 10 szer szexel egy héten.. most komolyan ez menö??

L/21

2010. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem tom, aztan meg a kis p.csák kioktatnak, h én vok apáca.. hat, nem tom. nekem jobb volt, h 18 évesen veszitettem el. :S
2010. febr. 16. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!