Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan fekudjek le vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fekudjek le vele?

Figyelt kérdés

Még csak 1 eve menstrualok van baratom 2 hete szeries ma estere tervezzuk az elsot es felek mivel nem rendszeres meg a menzeszem h nem fogom tudni h most kesik vagy sem. Megszakitassal fogunk vedekezni mbaratom szerint 100 % os


Es nem tudom h legyek jo az agyban???


2015. márc. 8. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor 2 hét ismertség után fekszel le a fiúval?

Gratulálok neked! Miért nem már rögtön az ágyban kezdtétek?


A MEGSZAKÍTÁS NEM VÉDEKEZÉS!!! A barátod meg csak azért mondta, hogy 100%, hogy ne keljen óvszert húznia, mert óvszer nélkül sokkal jobb. Te, meg mint kis naiv elhitted neki.

Nincs olyan, hogy 100%-os védelem, még óvszernél és fogamzásgátló tablettánál sem!


1. SZÁMÚ SZABÁLY, AZ, HOGY VÉDEKEZTEK, HA NEM AKARSZ GYEREKET!


Van egyáltalán fogalmad arról, hogy mi az, hogy védekezés, meg nemi betegségek?


És hogy hogy legyél jó az ágyban?

Feküdj a hátadra, a többit meg majd a fiúd tudja.


Hány évesek vagytok egyébként?


És tudod, azért kéne óvszer, hogy még véletlenül se legyen gond!

De a te életed, úgy cseszed el, ahogy akarod!


Mi csak jó tanácsként írtunk, hogy húzzatok óvszert, mert az előváladéktól is terhes lehetsz!


És még valami: előbb szerintem elméletben kéne tudod a szexuális dolgokat, mielőtt cselekvésre kerül a sor!

2015. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Te őszintén, normális vagy?!

Nem lehetsz több 13-14 évesnél, és már dugnál? 2 hete vagy együtt a p*cs barátoddal, akinek épp annyi (tehát semennyi) esze van, mint neked. Megszakítással védekezni? Igaz, a ti korotokban még nincs 800 forintotok egy doboz gumira...Barátod szerint 100%, szerintem pedig egy suttyó. Mi nem tudunk megszakítással védekezni? Szerintem te azt sem tudod, mi az.

Néhány mai fiatal nagyon nagy szégyen, pedig én sem vagyok ám öreg.

2015. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezek után remélem terhes leszel. Nagyon boldog lennék.
2015. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!