Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan fekudjek le vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fekudjek le vele?

Figyelt kérdés

Még csak 1 eve menstrualok van baratom 2 hete szeries ma estere tervezzuk az elsot es felek mivel nem rendszeres meg a menzeszem h nem fogom tudni h most kesik vagy sem. Megszakitassal fogunk vedekezni mbaratom szerint 100 % os


Es nem tudom h legyek jo az agyban???


2015. márc. 8. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Várjál még vagy két évet, és úgy
2015. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy drága?Szerintem aludjatok külön ágyba!!!
2015. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 veteran1978 ***** válasza:
1 éve menstruálsz!Hány éves vagy?Még gyerek vagy!
2015. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
ha nem rendszeres akkor nem kéne, a megszakítás meg csak 80%-os. ilyen hülyékre nem kell gyerek
2015. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Megszakitassal fogunk vedekezni"


Na most ebből is látszik, hogy lófaßt sem ér az iskolában az a sok felvilágosítás... vagy lehet ti még olyan fiatalok vagytok, hogy még nem is volt ?

Én nem is tudom ilyenkor mindig annyira megdöbbenek, hogy van ilyen. Nekem eszembe nem jutott volta ilyen hülyeség soha.

2015. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pėnz óvszerre vagy a kisfiúd nem mer venni?
2015. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aki tudja hasznalni a megszakitast annak nme kell parazni..de ezek szerint itt senki... elovaladeka meg nem nagyon van.. attol h a ti apasitok beletek megy az enyem kitudja huzni. Nem ez volt a krrdes hanem h h legyek jo az agyban?
2015. márc. 8. 16:14
 8/13 anonim ***** válasza:
popsiszex legyen,ha nem vagy benne biztos!
2015. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nincs előváladéka, ő is 11 éves? Ennyire szakember vagy? Az egy dolog, hogy abszolút gázul viselkedtek, de legalább ne szaporodjatok
2015. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert a 9 hónaphoz ;)
2015. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!