Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Basszus. Mondjatok hogy jol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus. Mondjatok hogy jol kezdtem szedni a fogigatlot!?

Figyelt kérdés

Meg eddig sosem szedtem. Mar 2 honapja kivaltottam ( Altforalle)

Tegnap jott meg a mensim es elkezdtem szedni.

De baratnom aki mar kb 1 eve szedi mondta hogy menstruacio utani elso nap kell bevenni.. vagyis hogy o ugy tudja.

Akkor en most elcsesztem?

Vagy jol csinaltam?!

19/L


2015. márc. 8. 11:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nincs hasznalati utasitasa?
2015. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De. Csak gondoltam egyszerubb itt gyors megkerdezni hatha tudja valaki....
2015. márc. 8. 11:06
 3/18 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napján kell elkezdeni a szedését.
2015. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Huhhh akkor jol kezdtem..
2015. márc. 8. 11:12
 5/18 anonim ***** válasza:

A menzesz első napján kell elkezdeni szedni, de az sem baj, ha valaki nem az első nap kezdi el szedni, csak a legtöbb fog. gátló általában akkor véd az első szemtől kezdve, ha a menzesz első napján kezdi el szedni az illető, ha nem így tesz, akkor az ilyen fajták nem hatnak egyből, akkor kb. 1 hétig kell plusz védekezés mellette.

Szóval igazából nincs olyan, hogy ekkor-vagy akkor kell elkezdeni szedni, ajánlott a vérzés első napjától, ez a legcélszerűbb, de azzal, hogy valaki a második napon kezdi el szedni, azzal sem csinált butaságot. Ami a lényeg, hogy ezután pontosan úgy szedd, ahogy benne van a tájékoztatóban, azt mindenképpen OLVASD VÉGIG! És figyelj arra is, hogy mik csökkenthetik a hatását és olyankor alkalmazz kiegészítő védekezést!

2015. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha a leendő partnerednek is így hívod, "fogigátló", ha kicsit is értelmes, máris megelőzted a fogamzást.
2015. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

tehat egyszerubb kiirni egy kerdest es VARNI hatha valaki rossz tanacsot ad minthogy elolvasni egy papiron par sort...

f*ck logic.

2015. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy, mégis ismeretlen pékektől, informatikusoktól, asztalosoktól kérdezel meg olyat, ami ott van a gyógyszer saját használati utasításán? Lassan 20 éves leszel, és ennyi eszed sincs?
2015. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerintetek nem olvastam el?!?!

Te meg elvileg felnott ember vagy de annyi eszed nincs hogy a kerdesre valaszolj?

Gratulalok!

2015. márc. 8. 14:18
 10/18 anonim ***** válasza:

1) Fiatalabb vagyok nálad és így több eszem van, szóval ezt buktad.

2) te írtad a második hozzászólásban, a saját szavaid:

"gondoltam egyszerubb itt gyors megkerdezni hatha tudja valaki"

2015. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!