Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogigatlot szedjek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogigatlot szedjek ha nem akarok hizni es pattanast se szeretnek, es libido csokkenest se. Sosem szedtem fogamzasgatlokat, pont ezek a mellekhatasok miatt?

Figyelt kérdés
mar van 2 gyermekem 35 eves vagyok, spiral t nem szeretnek,es sterilizalast, implantatumot sem, a gyogyszer mellett dontenek,de tanacstalan vagyok nagyon.

2012. nov. 14. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor konzultálj egy nőgyógyásszal, mert őt pont erre találták ki!
2012. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmijjet
2012. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem a Yadine vált be, szép lett a bőröm, nem híztam semmit és a libidóban sem érzek változást!

De azt tudnod kell minden gyógyszer mindenkire máshogy hat, ami valakinek beválik az a másiknál lehet "borzalmas" mellékhatásokkal jár.


Köztudott hogy a gyógyszertől szebb lesz a bőr.

A hízás mára már tévhit mert nem tartalmaznak annyi hormont mint régen. PErsze lehet pici étvágynövekedés, de Istenem azért vagyunk emberek hogy kordában tartsuk.

A libidócsökkenésről pedig annyit hogy a legtöbb gyógyszernél előjön, megint csak emberfüggő kire hogy hat....

2012. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen gyógyszer, akkor nem gyártanának 30 félét.

Meg nem szedne mindenki másfajtát...


Ilyen tabi nincs. Mindnek lehet mellékhatása, teljesen egyéni, hogy kinek mi baja lesz tőle.


35 évesen meg nem hormonálisan kellene védekezni már. Főleg akkor nem, ha esetleg még dohányzol is.

2012. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!