Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal pettingeltünk és a kezemre került egy kevés az ondójából én meg a hüvelyemhez nyúltam, de lehet, hogy beletöröltem előtte a kezem zsebkendőbe.... Nem emlékszem. Ez kb. 3 hete volt. A héten néha megszédültem és kicsit a hideg is rázott. Megduzzadt a mellem 2 napja de már nem. Most kellene megjönnie.

2015. márc. 4. 21:31
 1/9 anonim válasza:

Mindenképpen!


Kérdés:ki nem terhes a mai világban??

2015. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2015. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondterhes
2015. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na végre! Már kezdtem kétségbe esni. 9 óra múlt, és ma még egyetlen ilyen kérdés sem "hangzott el".
2015. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ensam skog ***** válasza:
2015. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom, hogy hülye vagyok, de holnap lesz a fogamzásgátlásról előadás a suliban, ígérem hogy figyelni fogok.
2015. márc. 4. 21:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén hány éves vagy, ha neked holnap lesz erről előadásod?
2015. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most már rájöttem, a gyakoris kérdésekből következtetve népességrobbanás és fokozatos elbutulás várható.
2015. márc. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
már 4-6.hetes terhes lennél,ha terhesség miatt lenne hányingered
2015. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!