Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 100% hogy nem vagyok terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100% hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok csak pettingelni szoktunk, csak attol tartottunk,hogy kerult belem sperma... Es mar 5. Napja kesik..most kb 10 perce negativat teszteltem.
2015. márc. 4. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

ezen mindenki átesik szeirintem egyszer.


100% hogy nem vagy terhes, sőt 1000.

2015. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hát elég sanszos hogy terhes vagy :S minden adott, került beléd sperma és a menzeszed is késik... a tesztek meg tévedhetnek ugye ezt te is tudod... inkább add intézetbe mint hogy elvetesd, neki is joga van az élethez!
2015. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolso te igazi kis fhasz vagy!

Ne aggodj kerdezo, nincs semmi baj. A stressztol is keshet am! :)

2015. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok: nyilván ironizáltam, de hát tudod, hülye kérdésre hülye választ...

kérdező: csináltál tesztet, negatív lett. akkor meg mi a véreres lóf_sznak a kérdés???? ilyenkor ne csodálkozz ha hülye válaszokat kapsz, idióta...

2015. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan egy fiatal lanyrol van szo, aki meg nem csinalt hasonlot... Nincs tapasztalata, meg van ijedve.. Ez pedi egy olyan oldal, ahol ezt a kerdest nyugodtanfelteheti.
2015. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már ennyit késik, és a teszt ilyenkor negatív, az többnyire valós eredmény. Jó eséllyel nem vagy terhes.

Csinálj egy hét múlva másik tesztet, az 100% lesz.


Amúgy tanulság: az egyik versenyzőn mindig maradjon farmernadrág. Akkor szabad a vásár!

2015. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég valószínű, hogy terhes vagy, ha azóta sem jött meg.

Én is így estem teherbe.

- az anyád

2015. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!