Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hatásos lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hatásos lesz a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Escapelle tablettát vettem be febr. 22-én.

ahogy kellett, ma meg is jött, pont most kezdeném a fogamzásgátlómat ma bevettem viszont az áll a papíron hogy "akkor kezdje el a fogamzásgátló szedését ha az előző hónapban nem használt más hormontartalmú fogamzásgátlót"

így szedjem tovább a gógyszert? sajnos a bevétel után olvastam el!

lehet gondom?

hatásos lesz 1hónap múlva vagy várjak 2 hónapot hogy lehessem "védekezés nélkül" (óvszer nélkül) a szex.

Mit gondoltok? (hétfőn megyek nőgyógyászhoz de furdal a kíváncsiság)

Előre is köszönöm a válaszaitokat a hülyeséggel kíméljetek! :) (ja és illetve. beszedjem a holnapit is akkor hogy már ne maradjon ki ? )


2015. febr. 27. 20:16
 1/2 anonim válasza:

Védett leszel természetesen, csak azért írják bele az útmutatóba azt a sort, mert kötelező nekik, de nem jelent semmit. Védett leszel. A holnapi gyógyszert pedig nyugodtan beszedheted ma is, 48 óráig benned marad a hatóanyag, úgy van kikalkulálva, hogy biztos ne ess teherbe, mert elfelejted bevenni véletlen.


Ha van még kérdésed, írj!

2015. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VV Viki válasza:
ha félsz és biztos akorsz lenni akkor még egy két alkalommal használjatok gumit
2015. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!