Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmaradhat-e a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmaradhat-e a menstruációm vagy ilyen esetben mi történik? Tapasztalat? Meddig nem hatásos így a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Előre mondom hogy elolvastam a betegtájékoztatót de tapasztalatok hátha vannak.Rezia fogamzásgátlót szedek. Eddig sosem felejtettem el bevenni de az első placebo tablettámat most nem vettem be. Általában az utolsó placebónál jön meg, amit ma vettem be de még semmi.Bár a hasam fáj, de a tájékoztató írta hogy lehet meg sem jön. A tájékoztató azt írta hogy vegyem be ugyanúgy a gyógyszert még akkor is ha az egyidejűleg kettő tablettát jelent. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A placebo tablettában semmilyen hatóanyag nincsen, azokat csak azért kell szedni, hogy az embert ne zavarja össze a tablettamentes időszak, és ne keveredjen bele abba, hogy akkor most kell-e tabletta, vagy még szünet van stb.

Ha kihagytad, nem lesz tőle semmi bajod, hiszen a szervezetednek ez ugyanolyan, mintha bevetted volna. A lényeg az, hogy ne zavarodj bele, akár ki is dobhatod azt a szemet.

A vérzésen sem fog elvileg változtatni - hiszen mint már írtam, nincsen benne semmilyen hatóanyag, azért hívják placebonak. Szedd ugyanúgy a többit, ahogy eddig. Egyébként nekem is általában az utolsó placebónál szokott megjönni:)

2014. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A placebó azért placebó mert nincs benne hormon, csak vitaminok, meg ilyenek. Semmiben nem befolyásolja.
2014. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor gondolom ugyanúgy véd a gyógyszer is :)
2014. máj. 5. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:

én a placebokat be se veszem

csak ugye ilyenkor észben kell tartanom, ha már a következő levelet kellene elkezdeni

2014. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!