Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélye annak hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye annak hogy terhes lehetek? Sok rá az esély? Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Sajnos az első hèten a 3napi gyogyszerem be vettem de ra kb 2,5orara kihanytam. es azt nem potoltam mert nem tudtam csak a masnapit vettem be amit amugyis be kellett volna. valaki esetleg járt már igy? mi lett a vège?
2015. febr. 24. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Szóltam a barátomnak,hogy ez történt. Szedtem tovább a bogyót és mellette óvszerrel védekeztünk. Ha jól emlékszem a tájékoztató azt mondja,hogy az első és utolsó héten történt a kihagyás akkor a 7 napos szünetben is kell kiegészítő védekezés.
2015. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: Ilyenkor gumi!

2: Ha nem volt, akkor pedig ima.

3: Persze hogy baj - az ilyenek szaporodnak, a normális emberek meg nem mernek gyereket vállalni.

2015. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Minee válasza:
Ha kihánytad, vagy ment a hasad amik miatt a gyógyszer még felszívódás előtt kiürülhetett a szervezetedből pótolni kéne. De ez mindegyik gyógyszernél máshogy van. Olvasd el a benne lévő betegtájékoztatót! Kb ez olyan mint ha egy napot kihagytál volna, ilyenkor az én fogamzásgátlómnál várni kell egy hetet, hogy megint 100%-os legyen addig is gumi. Amúgy ha pont menstruációd akkor kicsi az esélye, hogy legyen valami. Amúgy, esemény utáni tabletta! 72óráig bevehető az aktus után. De ezt inkább a nőgyógyászoddal kéne megbeszélned mint itt.
2015. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Minee válasza:
*ha pont elmúlt a menstruációd (bocsi)
2015. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..es persze miután ez törtènt azota vedekezünk mar ennèl a levèlnèl vègig. es remèlem hogy nem lessz belöle terhessèg. az mèg várhat. mar tobb mint egy ève szedem a fogamzas gatlot egyebkent. es rendesen.
2015. febr. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!