Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értem, h lehet ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, h lehet ennyire komolytalanul venni a teherbeesés problémáját?

Figyelt kérdés
pl. vki foggal - körömmel ellenkezik, h terhes legyen, aztán meg nem védekezik? vagy vannak, akiknek ennyire nem számit 1 abortusz? :((
2010. febr. 11. 22:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez csak az illető csajt minősíti! :(
2010. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy már a mai neveltetéssel van gond vagyis szinte belenevelik a tízen éves gyerekekbe, hogy védekezzenek meg szex így szex úgy ezzel még nincs is nagy gond mármint arra gondolok, hogy próbálnák az embert rávezetni arra hogy védekezzen. Csakhogy az ember alapvetően kíváncsi vagyis csak azért is kipróbálják, hogy milyen védekezés nélkül és itt kezdődnek a problémák. Namár most ahogy én tapasztalom éppen azzal "hősködnek" hogy ő nem húzott gumit mert "nem kell esőkabát"

Végezetül pedig csak annyit aki nem akar meglepetéseket az védekezzen de nem elfelejteni, hogy semmi sem nyújt teljes védelmet 19/F

2010. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
hat igen, nem értem, mi a dicsőség abban, h vki nem védekezik. az inkabb szégyen. én nem hangoztatnám a helyukben, de ok tudjak. én mindig is védekeztem.. csak nem értem azokat, akik nem.
2010. febr. 11. 23:08
 14/21 anonim ***** válasza:
ja, a teherbeesés veszélyein túl az ilyen "hősökkel" lehet sűrűn találkozni a bőr- és nemibeteg gondozóban...ha szerencséjük van, csak trippert szednek össze, kikezelik őket és megjön tőle az eszük. de van, akinek drágább a tanulópénz :(
2010. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mi 1 éve nem védekezünk csak megszakítással, voltam már nőgyógyásznál is nem egyszer.nem estem még teherbe, de az is lehet, hogy valamelyikünk nemző képtelen.én csak azt tudom, hogy az előváladékban lévő spermák valószínüleg annyira gyengék főleg egy olyan embertől aki 8 évig cigizett, hogy annyi az esélye a teherbe esésnek (főleg ügyes partnernél)mint nyerni az 5-ös lottón...
2010. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
utolsó! bár az ötöslottón nyerni ennyi esély lenne...sok eszed van...
2010. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
jaj, birom az ilyen felelőtleneket. erről van szó, h lehet vmit a cigire bizni?? h majd attol gyengül a sperma. a baratom is cigizett, de amikor elszakadt az ovszer, masnap rohantunk a patikaba esemeny utani tabiert. amugy anyukam is évekig igy " védekezett ", azt hitte, h hatásos. amikor meg gyereket akart, kiderült, h az egyik petevezetéke el van záródva, a méhében meg folyamatosan ciszták alakultak ki. ugyh, ne legyenek annyira nyugodtak, akik igy " védekeznek ", h ez 1 megbizható védekezési modszer.
2010. febr. 12. 15:37
 18/21 anonim ***** válasza:
hehe vicces, az én barátom 13 éve dohányzik, és persze meglátszik a spermáján, mert olyan zselészerű, de csak ezért nem bízzuk a véletlenre, mert igy is fogamzásgátlót szedek, és néha mikor ugy érezzük meg is szakítjuk, hogy még véletlenül se legyen utána az, hogy terhes maradja és ne tudnánk bevállalni a babát...
2010. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én nyugodt vagyok és tényleg nem értem miért zavar ez téged ennyire.ha azért mert szegény babák, több ezren meghalnak naponta kifejlett emberek sokkal nagyobb kínok között.azokkal milegyen? :) őket nem sajnálod?

sokkal nagyobb esély van arra, hogy sex közben kiszakad a gumi és beléd élvez a párod, mint egy 00.01% előváladékos esemény(arról nem is beszélve, hogy a nőknek amúgy is macerás ez a peteérés).csak a pasinak nem szabad bénáskodni, de ez nálunk nem probléma.aki nem tudja használni a farkát az tényleg ne csinálja ezt.

2010. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
utolsó, ez amit írtál, meg a naptár KÖZÉPKORI módszerek. ma 2010-et írunk...
2010. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!