Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló előtti vérkép?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló előtti vérkép?

Figyelt kérdés

Anno szedtem lindynette 20-at, és rémlik, hogy kellett előtte vérvétel (máj és trombózis talán...) most mivel újra akarom szedni, jó lenne tudnom, hogy milyen konkrét véradatok kellenek, ugyanis holnap megyek (cégem fizeti) általános vérképre és akor ezeket is beleteteném.

köszi

(ha tudjátok a rövidítéseiket, pláne szuper)


2015. febr. 15. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi fontosat nem néznek ilyenkor vérvételből...trombocitát lenne érdemes nézni,prolaktint,ösztrogént is például.
2015. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szóval általános vérképből kb semmi különöset nem néznek,aminek köze lenne a fog.gátlóhoz ....
2015. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a 3. válaszban leírtam, mennyi köze van egy vérképnek a tablettához.

Nem tudom a céged mit fizet, de ha lehet, trombofília panelt érdemes kérni. De nem hiszem, hogy fizetik, ugyanis az kb. 30 ezer forint.

2015. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, végül egy sima nagy rutin és egy trombocita, MPV amit ki tudtam csikarni pluszban és a rizikó dolgot anno nagyon körbejárta a nőgyógyászom, akkor azért lett ez a lindynette.

Semmi rizikót nem tártunk fel, rendszeres szinte napi pontosságú 27 napos ciklus minden probléma nélkül, semmi cigi ,anno hamar terhes lettem, semmi gyógyszert nem szedek, senkinek nem volt trombózisa a csaáldban stb.

Köszi

2015. febr. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!