Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A férfiak miért ágálnak ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ágálnak ez ellen ilyen vadul?

Figyelt kérdés

Nem értem.

A nő szedjen hormont, vagy kenegessen krémeket, hüvelygyűrű.

A pasiknak gumi, ami valljuk be, hosszútávon kényelmetlen, ráadásul az esetemben allergén.

A mindkét nemnek van lehetősége a művi meddővétételre. A nőknél viszont komoly szabályzás van, végleges, ráadásul altatásos műtét.

A férfiaknál helyi érzéstelenítéssel, rövid idő alatt megvan.

De neeem...

Ezer féle kifogást hallottam már.


2015. febr. 13. 05:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A húgom spirálbaba

A szomszédasszonyomnak helyből ikrek, spirál mellett.

Három hónapja szültem, a mellettem fekvő hölgy Mirena hormonos spirál mellett 45 évesen egyszercsak azt érezte, hogy mozog a gyerek...

Valahogy nem bízom benne.

Amúgy megszakítunk is, a zselé mellett.

Mindkét terhességem problémás volt, a másodiknál végig ágybanfekvő voltam.

Én szívesen elköttetném magam, de ugye nem lehet, és a dokim se vállalta.

2015. febr. 13. 08:10
 12/18 anonim ***** válasza:

Pedig ilyen esetben lehet kérvényezni somán, hiába vagy fiatal.. Egészségügyi kockázata van a terhességnek...



Nálunk fog. Gatlo mellett lettek terhesek, nekem megis működik 7 éve..

Megszakítás plusz uselé is lutri..

Orvos mit javasol?

/ az önmegtartőztatason kívül ;) /

Latexmenetes ővszert prőbaltatok?


Előző

2015. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Hát kérdező erre nincs jó megoldás. Egyébként a spirált ajánlgatók tudják, hogy hogyan működik? Mert ha nem inkább ne ajánlják, sőt egyesek habzó szájjal, hogy "te szerencsétlen..." Úgy véd, hogy folyamatosan irritálja a méhnek a falát és gyulladásban tartja, így elvileg nem tud megtapadni a petesejt. De elég nagy a hibaszázaléka, ezért szokták hormonnal kombinálni, ami a kérdező esetében nem játszik, mert nála nem hat. Ráadásul nem egy esetben olyan durva gyulladást okoz, hogy méheltávolítás a vége, és hát.. még az ellenségeimnek sem kívánom, hogy méh nélkül kelljen élniük, mert nem csak lelkileg de testileg is megviseli az embert. (rokonságban van akinek azért volt méheltávolítása, mert a spirál olyan durva gyulladást csinált. A nő teljesen összetört, öngyilkossági kísérlet, pszichiátria, minden volt. Csak azért nem váltak el, mert a férje észbekapott, hogy miatta ment/megy ezen keresztül a nő)


Nálunk a párommal megegyeztünk, hogy 1-2 gyereket szeretnénk, hármat semmiképp, így ha csúnya szóval éljek megvan a létszám, akkor vagy ő, vagy én, vagy mindketten, korunknak megfelelően elmegyünk végleges elköttetésre, mert a fogamzásgátló ugyan működik nálam, de nem szeretném 35 felett szedni, a gumiban pedig nem bízok már eléggé, mert volt vele balesetünk, a többi módszerről már nem is beszélve. Nem csak macerásak, hanem kényelmetlenek is, ráadásul sok megbízhatatlan.


Se neki, se nekem nem jár olyan a fejünkben, hogy mi van ha szeretnénk még. Azért választottuk egymást párnak, mert ugyanúgy gondolkodunk és egymással szeretnénk leélni az életünk. Ha neadj isten 10-15 év múlva jön a nem bírunk egy fedél alatt élni ma divatos betegség, akkor pedig már túl vének leszünk egy új gyerekhez, arról nem is szólva, hogy minek még egy ha már van?

2015. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Elég kényes kérdés ez.....

Milyen alapon várhatja el bárki is másiktól, hogy meddővé váljon....ezt csak önszándékból lehet bevállalni, de számomra férfiként akkor is felfoghatatlan....soha nem kérnék ilyet a páromtól!!! Imádom a mostani páromat, de ha arra kérne, hogy tegyem magam meddővé azért, hogy számára biztonságosabb legyen a szex biztosan visszautasítanám, még azt is megkockáztatom, hogy emiatt vége lenne a kapcsolatnak.

Végezetül felteszem a legkényesebb kérdést...Mi van akkor, ha befuccsol a kapcsolatuk és a következő partnerük családot szeretne?

Nem véletlenül nem engedélyezik fiatal korban a művi meddővé tételt.

37F

2015. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Romeo2006 válasza:
100%

Én kb 3/4 éve kottetem el magam, 30 évesen. Van két gyermekunk a párommal, 12 éve vagyunk egyutt. Sajnos volt 2 vetélés is a hormontabletta mellett, ezért úgy dontottem be vállalom a vazektómiát. 15 perc alatt le volt tudva az egész, semmi fájdalom, gond mentes volt. A szex azóta leírhatatlanul jo, továbbra is van magomlésem, minden maradt a régi. Én csak ajánlani tudom. Hozzá teszem én nem nagyon vagyok gyerekbarát, úgyhogy az életben nem akarok tobb gyereket :-), ettol fuggetlenul rakattam férre egy adag spermát, ha netán mégis.

A vazektómi aután a férfiban továbbra is termelodik a sperium, csak ugye nem jut ki, vagyis ez azt jelenti, hogy egy tű segítségével ki lehet nyerni a spermát. Nem kell stresszelni e miatt.

2015. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Megszakítás mindenképp legyen illetve:


1.Létezik hormonos implantátum,amit a karodba beültetnek és ez által megoldható a fog.gátlás


2.Létezik injekciós fog.gátló is


3. Rengeteg antiallergén óvszer kapható manapság.Bemész a szeshopba,rendelsz a netről vagy bármi.


4.Ha rezisztens is vagy a fog.gátlóra,akkor is ha nincs komoly probléma vele,megszakítás mellé nyugodtan szedhetnéd!

2015. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ja és még valami:


Létezik hüvelysapka(pesszárium is),és ezt is csak megszakítással lenne érdemes használni!

2015. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, én pesszariumot használok spermiciddel. Peteereskor nem élvez belém, máskor igen.

7. éve csináljuk így, egyszer sem estem teherbe.

2015. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!