Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A férfiak miért ágálnak ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ágálnak ez ellen ilyen vadul?

Figyelt kérdés

Nem értem.

A nő szedjen hormont, vagy kenegessen krémeket, hüvelygyűrű.

A pasiknak gumi, ami valljuk be, hosszútávon kényelmetlen, ráadásul az esetemben allergén.

A mindkét nemnek van lehetősége a művi meddővétételre. A nőknél viszont komoly szabályzás van, végleges, ráadásul altatásos műtét.

A férfiaknál helyi érzéstelenítéssel, rövid idő alatt megvan.

De neeem...

Ezer féle kifogást hallottam már.


2015. febr. 13. 05:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
te szőke vagy e ,hogy ilyent kérdezel ?
2015. febr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, barna. Csupán érdekel.
2015. febr. 13. 06:26
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Nos, rengeteg férfi van úgy vele, hogy a nemzokeptelenseg azonos az impotenciaval.

Emellett egy kapcsolatban max akkor várható el végleges fogamzásgátlás, ha kicsit hosszabb ideje tart, mint pár év. Az is szempont, hogy mint minden műtétnek ennek is vn kockázata.

Én no vagyok és mindig úgy gondoltam, hogy kivel egy esetleges nem kívánt terhesség nekem ookozna több problémát én oldom meg a vedekezest. Kezdő kapcsolatban óvszer -akkor is, ha egyébként tablettát szedek - később csak tabletta. Semmilyen mellékutak nem volt soha, pedig már elég régóta szedem

2015. febr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Mert féltik a f-szukat.
2015. febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Azért te szerencsétlen, mert az elkötés végleges. Így hiába akar majd gyereket 5-10 év múlva.

Te nagyon buta lehetsz már ne haragudj.

2015. febr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Rezisztens vagyok a hormontartalmú gyógyszerekre.

Két gyerek van, az egyikük lyndinette, a másikuk hüvelygyűrűvel jött össze.

A férjem pénisze pedig kisebesedik az óvszertől.

Egymásra találtunk, na. :)

24vagyok , a hatályos törvények szerint még szülnöm kéne, és csak 16év múlva köttethetem el magam.

Szóval marad a spermicid zselé, én meg minden hónapban tövig rághatom a körmöm.

2015. febr. 13. 07:06
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy valami tájékozott, a spermicidal zselé kb nulla htsfoku, ellenben hsznalhtnal spiralt. Ha te 24 vagy, jó eséllyel mi 30 a ferjed. Elég nagy butaság lenne elkottetnie magát
2015. febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
koitusz interruptusz.
2015. febr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Csak megjegyzem, a ferfiaknal is komoly szabalyozas van. Raadasul, pont annyira vegleges, mint a noknel. :/

(Meg akkor is, ha elmeletileg, helyreallithato a elkotott spermavezetek. elmmeletileg. aztan vagy igen vagy nem.)

Mindettol fuggetlenul, szemely szerint szivesen latnak mar egy "ferfi fogamzasgatlo tabletat", vagy hasonlo nem vegleges, es jol szabalyozhato modszert.


(36 ferfi)

2015. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Azét mert végleges...


Én mint nő is ágalok a végleges dolgok miatt.

Mármint én aem köttetnem el magam, csak igazán későn gyerekvallalás szempontjából (40felett)

Hiába van az embernek gyereke nem tudhatja mikor kattan meg, és szeretne mégegyet.


Szerintem is szörnyű, hogy ennyire a nőkre hárul, bár tényleg nekik nagyobb érvágás egy nem kívánt terhessék, hiszen nekik kell vagy beavatkozáson átesni, vagy kihordani a terhességet, mindkettő elég rossz dolog, ha az ember nem akart babát.


Ami igazán nem fair az az, hogy a férfiaknak nincs fogamzásgátló..

Nekik nem xiklusuk van, nekik mindig termelődik, nekik egyszerűen lehet feleetenni anyagot ha kell, tehát jő esélllyel kevésbé borítaná meg a szervezetüket egy tabletta, ha végre lenne.


Elkötésre max 3 gyerek és 50felett kérném..



Esetetekben latexmentes gumit teszteltetek mar? Mert esélyes, hogy arra allergias..

Még megoldás a spiral.. Kevésbé végleges, és jő megoldás, hisz szültél már és fiatal vagy

2015. febr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!