Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap kiszerttem volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kiszerttem volna valtani a fogamzasgatlot de eppen nem volt a gyogyszertarban, kifizettem megrendeltek mara es a blokkot viszont elhagytam. A recept ott maradt kitoltve adatokkal, es ha az elado emlekszik ram tegnaprol akkor kiadjak, igaz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
hát talán bent vagy a gépben akkor valószínűleg igen...
2015. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de ha egy nap alatt elhagytál egy blokkot, amiről tudtad, hogy fontos, akkor mégis hogy akarod napi szinten, nagyjából egy időben beszedni a tablettát? :)
2015. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A megrendelésen ott lesznek az adatait, és látni fogják, hogy már kifizetted.Bemész és felmutatod az igazolványod, hogy te vagy az.

Nem lesz gond!

2015. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
adataid*
2015. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves masodik en a fiu vagyok aki intezi a baratnoje dolgait..felesleges hozzaszolasokkal inkabb menj mashova. a Tobbieknek koszonom.
2015. febr. 11. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok ebben az esetben a csajhoz, aki ennyire önállótlan... Helyette fogod szedni a gyógyszert is, vagy csak te adod a szájába minden nap?
2015. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megkapod:)
2015. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Gyógyszerész vagyok, elég forgalmas patikában. Nálunk úgy van, hogy a recepthez csatoljuk a blokkot, és ez bent van a patikában. A pénztár naponta van zárva, tehát holnap senki sem fogja tudni, hogy kifizetted...

A gépben meg különben a felírt receptek vannak, nem pedig a kivaltottak, tehát ott se tudják megnézni, hogy kifizetted.

2015. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!