Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom szeretné, ha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné, ha gumi nélkül, gyógyszerrel csinálnánk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk csak együtt és kb kéthetente tudunk csak találkozni egy napra, mert másik városban lakunk. Én így nem akarok tablettát szedni és esetleg ártani a szervezetemet, hogy ilyen ritkán találkozunk, de ő meg nagyon szeretné
2015. febr. 10. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 9


Tudom, hogy jó szándékból javasoltad a Pharmatexet, de mindenkinek, aki önmagában erre a módszerre bízza a fogamzásgátlást, érdemes lenne tudnia, hogy milyen sok baba fogant már meg így.


Van védőnő ismerősöm, tőle is tudom, meg a neten is olvastam több forrásból, hogy a védőnők és a szülész-nőgyógyászok egymás közt már "Pharmatex babának" nevezik az így megfogant gyerekeket.


Itt a Gyakorin is, és kismamás-babás fórumokon is sok ilyet olvastam, pl. harmadik Pharmatexes védekezésnél megfogant baba, iker babák Pharmatex mellett, valaki úgy fogalmazott, hogy a nővérének "gratulált" a védőnő, hogy a létező legmegbízhatatlanabb fogamzásgátlási módszert sikerült választaniuk, más azt írta, hogy "így fogant a keresztlányom", stb.


Tudomásom szerint az orvosok annak ajánlják, aki bár még nem tervez gyereket, nem bánja, ha mégis úgy alakul.


Vagy naptármódszer és ovulációs teszt + megszakított közösülés mellett kiegészítő védekezésnek, de nem önmagában.

2015. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem 2hetente 1 találkozó miatt ne szedj fogamzásgátlót,és ha jól számolom eddig csak 8x találkoztatok,ha 2 hónapja vagytok együtt.


Mond el neki szépen, hogy később,ha már komoly a dolog köztetek,és többet tudtok együtt lenni,szedni fogod.

2015. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem ciszta nott a mellemben tole.!! Semmikepp se szedd. :( 17l
2015. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy miért akar gumi nélkül ? Meg gondolom nem dugni akar, hanem szeretkezni.
2015. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!