Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik összejöttek egy barátjukk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik összejöttek egy barátjukkal, leírnák, hogyan történt?

Figyelt kérdés
Üzenetben is jó, csak tényleg kíváncsi vagyok, mert nekem most tetszik egy barátom, és nem tudom, mit csináljak.
2015. febr. 7. 12:16
 1/3 Költőnő? ***** válasza:

Kategória: Szerelem, szex » Fogamzásgátlás

????

2015. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kategóriát eléggé benézted, de jófej vagyok, és ettől függetlenül elmondom.

A srác a legjobb barátom volt, együtt kellett csinálnunk egy projektet, így gyakrabban kellett találkoznunk, mint azelőtt. Nekem akkor még barátom volt, de vele nem sokkal később szakítottam (más okból), és a srác pár nappal később lesmárolt. Így indult az egész, aztán végül szakítottunk, és már közel sem olyan a barátságunk, mivel pasimként más oldalát is megismertem, ami nem igazán jött be.. 18/L

2015. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy csak lányok fognak írni!
2015. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!