Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit jelent az, hogy helytelenü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy helytelenül használ valaki egy óvszert?

Figyelt kérdés
Bnömmel óvszerrel védekezünk és mielött elmegyek kiveszem belöle és az óvszerbe élvezek. de mikor elmentem látom hogy az ovszernek az oldalába is egy kicsi folyik. Ez mért van? Helytelenül használom? Lehet ettöl terhes vagy valami baja?
2010. febr. 9. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nyomtad ki a vegebol valszeg a levegot aktus elott, es bizony felhasadt (bar maskepp is el tud repedni). Baja lehete tole? Amennyiben a terhesseg baj akkor igen.
2010. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon biztonságos,hogy óvszer+megszakítás,csak az a kérdésem,hogy neked ez így jó? Mármint,ha óvszerben vagy,akkor nem kell kivenni elélvezés elött,úgy is 99%-os a biztonság,persze ha elszakad,akkor gond van.

Ami pedig az oldalát illeti,ezt úgy tudom csak elképzelni,hogy kivetted,"függőlegesen" tartottad,ezért elélvezés után az visszafelé folyik.Talán érthető,ahogy leírtam.

A helyes használatról az óvszer dobozában találsz leírást,még képet is,annál egyszerűbben nem lehet elmagyarázni a használatát.

2010. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nyomtad ki a végén lévő kis "zsákból" a levegőt, rossz oldalával vetted fel, és aminek belül kéne lenni kívülre került. Terhes attól nem lesz, ha rosszul raktad fel, attól lehet cska terhes valaki, ha beleélvezel, vagy valamilyen csellel a spermium eljut a petesejthez, esetleg önmegtermékenyítés. (az utóbbi kettő azért elég valószínűtlen)
2010. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20:40-es vagyok

Úgy értettem a kérdésedet,hogy az óvszeren belül folyik és nincs amúgy repedés a gumin.Jól értettem?

2010. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hopgy érted hogy felhasadt?? nem szakadt ki meg semmi.. szoval nem folyhatott bele az ondó mert amikor elmentem akkor se folyt ki oldalt a gec* csak oldalra folyt
2010. febr. 9. 20:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen 20:40-es ahogy mondod!
2010. febr. 9. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
20 : 42 - mi is igy csinaltuk, amikor még ovszert hasznaltunk. ugyanis, ha nem veszi ki előtte, akkor megtörténhet, h lecsuszik, amikor huzza ki. sztem az, h ne kelljen 30000 ft abortuszra, kicsit fontosabb, mint h jo-e neki igy. de akkor én is kérdezhetném, h mi abban a jó, ha vki megszakitást hasznal. :S
2010. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21:08-as

Természetesen az a legfontosabb,hogy ne legyen nem kívánt terhesség és abortusz.Mi is óvszerrel védekezünk,de még sosem csúszott le az aktus végén.De ha ők így gondolják,hogy óvszer+megszakítás,akkor nekem mindegy,csak ennek szerintem így együtt már egész minimális az élvezeti értéke,de tény,hogy jobb,mint az abortusz.

A sima megszakítás pedig egy baromság,ráadásul még veszélyes is.

2010. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, a sima megszakitást én is elitélem. nem is értem, h csinalhatjak vkik ugy, nem félnek? amugy én ettől a lecsuszástól féltem, meg nekunk 3 x kiszakadt. inkabb attertem tabira.
2010. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!