Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 2. héten már használ a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2. héten már használ a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2hete szedem a fogamzásgátlót (Stodette) és nem tudom hogy mennyi idő után hat.. ha valaki ismeri vagy tudja hogy általában használnak e már ilyenkor akkor írjon köszönöm
2011. okt. 17. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
elso honapot vard ki..
2011. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk annó azt mondta a doki, hogy egy hónapot legalább várjunk.

De milyen orvost fogtál ki te, hogy még ezt se mondta el? :O

2011. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

pfffiii hallod én ahhoz többet nem megyek :ss

haza jöttem vizsgálatról másnap gomba.. (y) fuck..

inkább fizetek de normális legyen ..


am ha esetleg egyszer megtörténe akkor ajánlatos a 72 órás??:)

2011. okt. 17. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Baromság. Már egy nap után is hat, de egy hét után már nyugottan mehet a kufirc. Vagy nálatok az antibiotikum is csak egy hónap után hat? Nah ugye. Az egy hónapot, csak a gyártó irja rá a cuccra, hogyha véletlenül mégis teherbe esik valaki, akkor ne lehessen beperelni őket, mert ugye ők szóltak.
2011. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindegy a biztoság kedvéért csinálok egy tesztet hátha baj van.. :D :)
2011. okt. 17. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
nehogy a fogamzasgatlo mellett még 72 orasat is bevegyél!!!!
2011. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igaz h az első naptól hat, de ha mégis lennének mellékhatások, ami miatt abba kellene hagynod rögtön, akkor abba birod hagyni, ha az első hónapban még nem megy gumi nelkul a dolog.. mert ha igen, és nem válik be a tabletta, akkor végig kell szedned..
2011. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nincsenek mellékhatások és vettem ma tesztet és biztonságos ez a tabletta mert nem vagyok hála istennek terhes :$ :D
2011. okt. 18. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:
a teszt nem is mutatná ki az eredményt, kivéve ha 2 hét eltelt azóta.. na mind1, a lényeg h véd a tabletta..
2011. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!